Autor: Magdalena Samozwaniec

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Okazuje się, że to, co było bolączką naszego społeczeństwa prawie pięćdziesiąt lat temu, nadal jest aktualne. Magdalena Samozwaniec, córka Wojciecha Kossaka, młodsza siostra poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, wskazuje celnie na... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert - premiera: 2009-11-04
  Wybór, wstęp i opracowanie Rafał Podraza. Wydawało się, że spuściznę literacką Magdaleny Samozwaniec znamy w całości i już nic nas nie zaskoczy. Aż nagle, po kilkudziesięciu latach od śmierci największej damy polskiej satyry,... (więcej)
 • od 14.32 zł Brak ofert - premiera: 2013-12-10
  Jubileuszowe wydanie w 40. rocznicę śmierci Magdaleny Samozwaniec Ponadczasowa i błyskotliwa – wciąż bawi i zachwyca! Przystojny hrabia Zenon Kotowicz, pogromca serc niewieścich, pała afektem (niedopuszczalne wszak, by szlachcic się po... (więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert - premiera: 2011-06-29
  Warszawy czar i Kazio-talizman, czyli o przewrocie majowym z perspektywy hotelowego okna. Magdalena Samozwaniec przedstawia beztroską Mimi Bigourdan, a właściwie Mimi przedstawia się sama: „Postanowiłam pisać pamiętnik, aby utrwalić swoje... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2012-01-25
  Gdy masz wielkie o sobie mniemanie, spójrz w kosmos.Nie płaszcz się - kto się płaszczy, bywa często zadeptany.Idź przez życie z podniesionym czołem, ale nie z zadartym nosem.Gorzkie prawdy połyka się z trudnością, ale potem korzystnie... (więcej)
 • od 20.09 zł Brak ofert - premiera: 2013-02-20
  Do jakich granic może posunąć się skąpa gospodyni domowa? Jakie niebezpieczeństwo grozi zapalonym fotografom amatorom? Co zrobić, kiedy synek uparcie chce się bawić lalkami? Od mistrzyni polskiej satyry nie oczekujcie recept na wszelkie... (więcej)
 • od 19.12 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-21
      Nie dajmy się zwieść tytułowi. W „Tylko dla mężczyzn” dostaje się zarówno panom, jak i płci pięknej. Jak to u Magdaleny Samozwaniec – pierwszej damy polskiej satyry. Hochsztapler, spirytysta, obleśnik, nudziarz, uwodziciel,... (więcej)
 • od 19.12 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-21
      Pierwsza dama polskiej satyry znała się na mężczyznach i kiedy daje kobiece rady, należy jej słuchać! Podobno kiedy mąż Magdaleny Samozwaniec tuż po ślubie przepadł na kilkudniowej popijawie, ona powitała go jakby nigdy nic i... (więcej)
 • od 23.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-29
  Magdalena Samozwaniec, młodsza córka Wojciecha Kossaka, szokowała od  zawsze. Jej cięte riposty i momentami bezwzględny dowcip powodowały, ze albo zakochiwano sie w niej od pierwszego wejrzenia, albo jej z miejsca nienawidzono. W... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: