Autor: Marcin Ogdowski

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.99 zobacz oferty z 7 księgarni
  Z Marcinem Ogdowskim w jego postrzeganiu wojskowej rzeczywistości Afganistanu nie zawsze się zgadzam, bo inaczej patrzy na nią żołnierz, a inaczej reporter. Książka ta jest jednak lekturą obowiązkową dla wszystkich, których... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.99 zobacz oferty z 7 księgarni
  (Nie)potrzebni, najnowsza powieść Marcina Ogdowskiego, to wojenny dramat i polityczny dreszczowiec w jednym.Misja ISAF w Afganistanie dobiega końca, a wraz z nią kilkunastoletnie zaangażowanie Wojska Polskiego w konflikty „na drugim... (więcej)
 • -13% Uwikłani
  Gasnący z perspektywy Zachodu konflikt na Ukrainie tak naprawdę przypomina rozżarzone bagno. Teatr wojenny przysłania zakulisowe rozgrywki polityków, agentów i oligarchów, na skutek których cierpią – jak zawsze – zwykli ludzie i... (więcej)
 • Pancerne zagony wroga przelewają się przez granicę niepowstrzymaną, zdawać by się mogło, falą. NATO nie śpieszy się ze zbrojną interwencją – musi nam wystarczyć wysłany wcześniej sprzęt i szczupły amerykański kontyngent. Czy... (więcej)
 • W tej książce jest zdrada najwyższych polityków i hierarchów, bohaterstwo szeregowych policjantów i żołnierzy, jest systemowy mechanizm podprogowej agresji Kremla. Ale przez łunę nad płonącym ponownie Krakowem, Marcin Ogdowski krzyczy:... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.99 zobacz oferty z 6 księgarni
  Tylko jedna osoba może uratować honor żołnierza Wojska Polskiego. Zszargany przez media, opluwany przez społeczeństwo i pogardzany przez polityków stał się wart tyle, co tłumaczenia morderców niewinnych dzieci. Polacy w kraju... (więcej)
 • Czy wojna wybuchnie? Ona już trwa!   Rosja koncentruje duże siły w obwodzie kaliningradzkim i na Białorusi. Moskwa twierdzi, że to ćwiczenia, ale z ustaleń polskich służb wynika, że manewry są jedynie przykrywką do rozpoczęcia... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: