Autor: Marcin Sendecki

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Bubas i Unda to sympatyczne foczki, które mieszkają w fokarium. Pewnego dnia Zuzia i Wiktor odwiedzają to miejsce i poznają w nim wiele foczek. Dzieci przyglądają się ich życiu oraz zabawie. A dla niektórych z nich wymyślają imiona!...(więcej)
 • Trzy w jednym, debiutanckie Z wysokości z 1992 roku wydane w fioletowej serii "bruLionu", Parcele z 1998 oraz premierowy Grunt: zestaw wierszy Marcina Sendeckiego pisanych w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, które nie znalazły...(więcej)
 • Przedmiar robót Marcina Sendeckiego to intensywna, precyzyjna, po inżyniersku ścisła książka poetycka, w której szuka się miary wiersza i mierzy z jego bezmiarem. Przedmiar robót to procedura, która dotyczy zarówno budowy, jak rozbiórki...(więcej)
 • -25% [Ka]
  Na [Ka], autorski wybór wierszy Marcina Sendeckiego (ur. 1967), składa się ponad sto utworów laureata Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius” za tom Przedmiar robót (2015) i Nagrody „Odry” oraz Nagrody im. Wisławy Szymborskiej za...(więcej)
 • W
  Tak intensywnie autobiograficzny materiał pojawia się w tak otwarty sposób u Sendeckiego chyba pierwszy raz: bez mocnych sygnałów poetyckości właściwych dla wczesnych, „brulionowych” wierszy – bez mocnych sygnałów dystansu,...(więcej)
 • od 3.49zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2020-04-03
  Marcin Sendecki Parcele ISBN 978-83-288-5827-5 Miasto, zepsuty mięsień; pasterze prowadzą kobiety, wózki i kosze porzeczek. Miękkie dzieci wirują na placu. Głodny, nieruchome (rozmnażajcie się, czyńcie mnie sobie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: