Autor: Marian Kowalski

Znaleziono: 17 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 9.69zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2012-08-13
  Powieść obyczajowa, romans z wątkiem kryminalnym i fantastycznym. Spotykają się na zjeździe poświęconym zjawiskom nadprzyrodzonym. Daniel jest sceptycznym niemieckim dziennikarzem, żyjącym teraźniejszością, nieczującym związku z... (więcej)
 • od 9.69zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2012-08-13
  Powieść obyczajowa z wątkami thrillera i fantastyki. Przedstawia losy celebrytki i modelki Ingi Bral wpisane w ponurą morską legendę o mewach z duszami topielców. Inga i Joachim Krafft żyją banalnie, zmysłowo. On – Mazur z pochodzenia... (więcej)
 • od 9.70zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-04-12
  Zbiór opowiadań sensacyjno-kryminalnych, głównie o tematyce marynistycznej, w której bohaterami są marynarze, piękne kobiety, chciwi piraci i okrutni esbecy. To opowieści ze zbrodnią w tle, uwodzące klimatem tajemnicy,... (więcej)
 • -36% IDol
  od 10.29zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-01-29
  IDoL to pierwsza powieść podejmująca temat imigrantów i uchodźców. Autor wcześniej znany z powieści obyczajowych, historycznych  w ostatniej mikropowieści zderza dwa światy cywilizacyjne, nie szczędząc sarkazmu przy... (więcej)
 • od 7.80zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2012-08-30
  Za motto powieści dla dorastających nastolatek mogą posłużyć słowa wypowiedziane w lecznicy dla zwierząt przez weterynarza: Ukochane przez nas istotki dostarczają nam nie tylko przyjemności, ale i przysparzają nieraz sporo... (więcej)
 • od 7.80zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2012-07-31
  Izabelę Nadolską, skromną pracownicę w szkolnej bibliotece na wyspie Wolin, oczytaną, z pamięcią naszpikowaną przysłowiami, równocześnie spotyka kilka ciosów: dostaje wymówienie z pracy, opuszcza ją mąż,... (więcej)
 • od 7.80zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2012-07-31
  Kamila Osajda jest tuż przed rozwodem z Sebastianem, marynarzem cierpiącym na impotencję względną, jak jego dolegliwość określili specjaliści. Sprawa rozwodu staje się nieaktualna, gdy w sąsiedztwie dochodzi do porwania małżeństwa i... (więcej)
 • W kręgu kobiet to zbiór opowiadań pokazujących kobiety w różnych czasach, epokach i kulturach. Tak odmienne, a jednak mające podobne pragnienia. Niezwykle interesujący męski głos w kobiecym świecie. Nawiązując do Simone de Beauvoir... (więcej)
 • Opowiadania Mariana Kowalskiego "Ze śmiercią w tle" to zbiór czternastu zaskakujących historii, w których niemałą rolę odgrywa właśnie śmierć.1. Pisarz. W kawiarni ośrodka SPA na Wybrzeżu pisarz jest świadkiem wynoszenia  z pokoju... (więcej)
 • od 9.70zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-01-23
  Zbiór opowiada obyczajowych, nie przypadkowo poprzedzone mottem z Horacego: Carpe diem, ponieważ bohaterami tego zbiorku kieruje pragnienie chwytania może ostatniej szansy na zmiany, na życie, by nie iść na dno, by utrzymać się na... (więcej)
 • „Lato z Dariuszem i Balladą” to powieść adresowana do nastolatków oraz ich rodziców, której akcja rozgrywa się w Szczecinie, nad Jeziorem Powidzkim w Wielkopolsce, znad którego organizowane są wypady do miejsc historycznych, na... (więcej)
 • od 13.86zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2013-06-11
  Niedaleko Kilimandżaro — mikropowieść obyczajowa o odkrywaniu w sobie człowieczeństwa w najbardziej niespotykanych momentach, o pokonywaniu swoich słabości i o tym, że bycie człowiekiem objawia się w najmniej oczekiwanych momentach,... (więcej)
 • od 14.04zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-06-11
  Książka przygodowa z akcją rozgrywającą się w Polsce i na ukochanym przez Mariana Kowalskiego Czarnym Lądzie. Akcja rozpoczyna się, gdy chiefRup nocą w nigeryjskim porcie szuka dla siebie miejsca, w którym uwolniłby się od... (więcej)
 • od 14.04zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2015-02-17
  Powieść z rodzaju historical fiction, spopularyzowana przez Fredericka Forsytha („Psy wojny”), z fabułą opartą na wątkach historycznych, z dużą dawką sensacji. Czas akcji przypada na pierwsze miesiące po zakończeniu II wojny... (więcej)
 • od 13.86zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2015-08-21
  Książka przeznaczona jest nie tylko dla młodzieży. Niby zwykły blok, gdzieś na jakimś normalnym osiedlu. Tu akurat w Szczecinie. Dzieci uczą się pilnie. Są szóstoklasistami. Mają przyjaciół i wrogów, nie lubią szkoły i obowiązków.... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  15 dni z życia wrażliwej dziewczynki, z dnia na dzień poszerzającej wiedzę o ludziach i otaczającym świecie. Nieraz banalne spostrzeżenia stają się powodem do głębszych przemyśleń i wniosków. Upływa czas wakacyjnej beztroski,... (więcej)
 • od 11.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-10
  Opowiadania o życiu, jego przemijaniu, podejmowaniu decyzji, powrotach do wspomnień sprzed lat, lekcji historii najnowszej. Pisarz Franciszek Nieborak był onegdaj pełen marzeń i chęci do dokonywania zmian. Zmiany nadeszły, ale ogarnęły go z... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: