Autor: Max Czornyj

Znaleziono: 15 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.33zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-09-05
  TAMTEGO DNIA BYĆ MOŻE BYŁA NAJSZCZĘŚLIWSZA W CAŁYM SWOIM ŻYCIU. BYĆ MOŻE, BO NIGDY SIĘ TEGO NIE DOWIEDZIAŁEM. ZAMIAST TEGO STAŁEM W LEPKIEJ I CIEPŁEJ KAŁUŻY. MOJA ŻONA I DZIECKO NIE ŻYŁY. Dawid Kaster dostaje list od byłej...(więcej)
 • -24% Pokuta
  od 20.33zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-10-17
  (…) Któż więc odpokutuje za jego przewinienia? Syr 28,5 Trzeci tom bestsellerowej trylogii o komisarzu Eryku Deryle. Brutalny seryjny morderca Cztery Iks w końcu wpada w ręce policji. To jednak nie koniec koszmaru, wkrótce bowiem...(więcej)
 • -32% Ślepiec
  od 20.33zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-02-27
  Cudze oczy patrzą na was. Zawsze. Ona ma takie piękne oczy. Muszę je mieć… Nowy kryminał autora, który w ciągu jednego tylko roku podbił wszystkie listy bestsellerów! W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich...(więcej)
 • -40% Trauma
  od 17.94zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-04-24
  Powrót kultowej serii z Erykiem Deryło! W duecie z podkomisarz Tamarą Haler, Deryło dołączy do makabrycznej gry szaleńca. *** Czy nie byłoby pięknie, gdybyśmy wszyscy się zabawili? Całe dzielnice, osiedla i miasta? Uwierzcie...(więcej)
 • -32% Inna
  Bałtykiem. Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego. W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę. Czy to możliwe, że jest porywaczem? Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny, aby usłyszeć o sobie prawdę? Kilka...(więcej)
 • -32% Rzeźnik
  Wstrząsający portret jednego z najsłynniejszych seryjnych morderców.Powieść inspirowana prawdziwą historią seryjnego mordercy Józefia Cyppka, Rzeźnika z NiebuszewaWszystko co przychodzi na świat musi też z niego odejść. Kto nie...(więcej)
 • -40% Grób
  od 17.94zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-02-12
  Świat wypełniła cisza. Była gotowa na śmierć. Tyle że śmierć nie była najgorsza…   W lesie pod Gdańskiem robotnicy odkrywają masowy grób. Wiele wskazuje, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy...(więcej)
 • -32% Grzech
  od 18.29zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-10-11
  Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć... Rz 6, 23 W Lublinie dochodzi do serii zaginięć. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy pełne ukrytych znaczeń. Do sprawy zostaje przydzielony kontrowersyjny i wybuchowy...(więcej)
 • -32% Ofiara
  od 18.29zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-04-04
  Serię okrutnych zabójstw dokonanych w Lublinie przed Bożym Narodzeniem przerwała policyjna obława. Nie na długo. W mieście prawdopodobnie pojawił się naśladowca. Równie przebiegły i sadystyczny. Nikt nie chce dopuścić do...(więcej)
 • -40% Klątwa
  Nowa, przerażająca sprawa komisarza Deryło i Tamary Haler! Rozglądaliście się kiedyś wokół i zastanawialiście, która z otaczających was osób umrze pierwsza? A może pierwsi umrzecie wy? Macie swoje typy? W zabytkowym hotelu na...(więcej)
 • -40% Zjawa
  dziś najtaniej - od 17.94 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-05-20
  Czekałeś na śmierć? Właśnie po ciebie przyszłam. Podobno zdjęcia kradną dusze… Komisarz Eryk Deryło tkwi w śpiączce. W jego umyśle przewijają się poszarpane sceny. Tymczasem w Lublinie dochodzi do wyjątkowo sadystycznych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.74 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-09-02
  Możesz wmawiać sobie, że świat jest dobry, a śmierć nie istnieje.   Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty, który trafił do podręczników kryminalistyki na całym...(więcej)
 • -40% Wielbiciel
  dziś najtaniej - od 19.74 zobacz oferty z 12 księgarni
  Stali się niewolnikami nieobliczalnego człowieka, który porwał ich córkę, a potem zawładnął ich życiem. Nowy thriller psychologiczny Maksa Czornyja, autora bestsellerów. Porwana dziewczynka, okrutna śmierć, tajemnice z przeszłości i...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.74 zobacz oferty z 12 księgarni
  Alicja Nowińska uśmiecha się do mnie. Unosi na powitanie dłoń i się wyprostowuje. Wskazuje na głęboki fotel przy stoliku kawowym. Kiedy do niego podchodzę wyjeżdża na swoim obrotowym krześle zza biurka. Gdy rozmawiamy, nie może być...(więcej)
 • od 36.90 zł Brak ofert
  To kontynuacja bardzo dobrze przyjętej książki Opowiem Ci o zbrodni towarzyszącej programowi emitowanemu w telewizji Crime+Investigation Polsat. W drugiej odsłonie ponownie pojawiają się najgłośniejsze polskie „pióra...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: