Autor: Melissa Darwood

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10,49zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-12-10
  Jak masz na imię? – słyszymy setki razy w życiu.Imię towarzyszy nam od narodzin aż po kres naszych dni. Czy jednak mamy świadomość, że imię może nas definiować, wpływać na to, jacy jesteśmy? Czy kierują nami impulsy ciała (Lokum),...(więcej)
 • od 13,46zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-04-30
  Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce napotyka na swojej drodze przystojnego Nieznajomego. Kilka dni ...(więcej)
 • -30% Luonto
  od 20,93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-04-26
  Podczas trzęsienia ziemi siedemnastoletnia Chloris zostaje uratowana przez monstrualne ptaszysko. Orzeł jest Homanilem - dwudziestoletnim chłopakiem o imieniu Gratus. Zabiera dziewczynę do Luonto - osady, będącej odpowiednikiem biblijnej arki....(więcej)
 • od 16,19zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-29
  Drugi tom serii Wysłannicy Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą. ...(więcej)
 • „Nic nie ochroni nas przed bólem wspomnień. Sami musimy się z nim uporać”. Mila jest inna niż wszyscy. Często traci świadomość, przebywa w jednym miejscu, by po kilku godzinach znaleźć się w zupełnie innym. Pewnego dnia budzi się w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 23,60 zobacz oferty z 8 księgarni
  Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść. Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: