Autor: Michael Crichton

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-05-09
  PORYWAJĄCY THRILLER AUTORA BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI PARK JURAJSKI. Przełomowe odkrycia. Zażarta rywalizacja. Przygoda, która tworzy historię. Doskonała zabawa. - „The Independent” Rok 1876, Dziki Zachód. Wojsko amerykańskie... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-07-06
  Na niewielkiej wyspie Nublar w pobliżu Kostaryki powstaje Park Jurajski. Jego największą atrakcją są żywe dinozaury, które zostały sklonowane z DNA pobranego ze skamieniałych insektów. Stworzony przez człowieka ekosystem wymyka się spod... (więcej)
 • od 22.54zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-07-28
  Chociaż rezerwat został zamknięty, a wyspa nie jest już dostępna dla turystów, coś przetrwało... Sklonowane dinozaury ponownie zagrażają ludzkości. Aby temu zaradzić, ceniony biolog Richard Levine decyduje się na wyprawę na zaginioną... (więcej)
 •   Brak ofert
  Porywająca powieść przygodowa pióra autora niezapomnianego Parku Jurajskiego, który tym razem sięga po tematykę piracką. Pełna niesamowitych zwrotów akcji i charakterystycznych bohaterów opowieść przywołująca na myśl Piratów z... (więcej)
 •   Brak ofert
  Los Angeles, Kalifornia. Na czterdziestym piątym piętrze nowego biurowca japońskiej korporacji Nakamoto odbywa się inauguracyjna gala, w której uczestniczą wpływowi przedstawiciele świata polityki i biznesu. W tym samym czasie piętro... (więcej)
 •   Brak ofert
  Grupa młodych naukowców, specjalistów z dziedziny mikrobiologii, entomologii i biochemii otrzymuje propozycję uczestnictwa w projekcie naukowym prowadzonym przez amerykańską firmę Nanigen MicroTech. Doktoranci wyjeżdżają na Hawaje. Nie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: