Autor: Michael Lewis

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-02-21
  Jak uhonorowana Nagrodą Nobla teoria umysłu zmieniała nasze postrzeganie rzeczywistości   Czterdzieści lat temu dwóch izraelskich psychologów: Daniel Kahneman i Amos Tversky przeprowadziło serię zaskakujących badań, które diametralnie... (więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert
  W baseballu mniejsze znaczenie ma to, jakimi pieniędzmi dysponujesz, a większe – jak dobrze je wydajesz. Niezwykła opowieść o goryczy porażki, smaku zwycięstwa i sile walki. Gdyby "Moneyball . Nieczysta gra" była typową książką o... (więcej)
 • od 27.59 zł Brak ofert
  Czy kryzys gospodarczy, który w 2008 roku dotknął rynki finansowe i bankowe na całym świecie, był do przewidzenia? I kto tak naprawdę na nim zarobił? Dlaczego garstka osób, która rozumiała, co się dzieje i co może... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert
  Autor słynnego Wielkiego szorta (Wydawnictwo Sonia Draga, 2011) tym razem zabiera czytelników w fascynującą podróż po Europie i Ameryce w poszukiwaniu źródeł kłopotów finansowych państw, które znalazły się na skraju bankructwa. W tym... (więcej)
 • od 28.40 zł Brak ofert
  Lektura obowiązkowa nie tylko dla finansistów! Michael Lewis, autor bestsellerowego Wielkiego szorta, powraca na Wall Street, by ujawnić zagrywki zaawansowanego technologicznie drapieżcy atakującego rynek papierów wartościowych! ... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: