Autor: Nicholas Sparks

Znaleziono: 24 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • "Ostatnia piosenka" to ponadczasowa opowieść o miłości w jej najróżniejszych aspektach, nadziei, gniewie i wybaczeniu. Książka powstała początkowo jako scenariusz filmowy (ekranizacja w 2010 roku), a sama powieść zadebiutowała na 1...(więcej)
 • Julie zostaje wdową w wieku dwudziestu pięciu lat. Wraz z listem pożegnalnym od męża, w który Jim obiecuje jej, że bedzie jej aniołem stróżem, otrzymuje nieoczekiwany prezent - niemieckiego doga. Mijają cztery samotne lata....(więcej)
 • od 21.20zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2012-04-18
  Najnowsza książka niekwestionowanego króla romansu, Nicholasa Sparksa, wzruszająca opowieść o spotkaniu po latach, potrzebie miłości i trudnych wyborach, z których żaden nie jest do końca właściwy. Dawson i Amanda czasy pierwszej...(więcej)
 • Klasyczna opowieść miłosna sfilmowana z Kevinem Costnerem, Robin Wright Penn i Paulem Newmanem. Wyrzucona za burtę butelka, zdana na kaprys losu, mogła trafić w najodleglejszy zakątek świata. Zamiast tego, po niecałym miesiącu podróży,...(więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-04-15
  Logan Thibault jest urodzonym szczęściarzem. Służył w piechocie morskiej, ma za sobą służbę w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Przeżył i wrócił do domu z pamiątką - znalezionym na pustyni zdjęciem młodej kobiety,...(więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królem Hope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano...(więcej)
 • -20% We dwoje
  od 25.20zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-09-27
  32-letni Russell Green ma wszystko: wspaniałą żonę, uroczą 6-letnią córkę, prestiżową posadę dyrektora reklamy w dużej firmie oraz wygodny dom w Charlotte. Jego życie przypomina piękny sen, a szczęście skupia się wokół jego...(więcej)
 • Po ukończeniu szkoły średniej John zaciąga się do armii, gdzie przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności siebie. Podczas przepustki spotyka Savannah - dziewczynę swoich marzeń. Młodszą o dwa lata studentkę...(więcej)
 • od 20.00zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-01-07
  Trzy lata po rozwodzie Adrienne przyjeżdża na tydzień do tytułowego miasteczka. Kilkudniowa znajomość z chirurgiem Paulem zmienia jej życie. Los jednak nie sprzyja ich miłości, a wspomnienie o tym uczuciu będzie towarzyszyć bohaterce...(więcej)
 • od 23.92zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-02-01
  Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie, pracuje...(więcej)
 • -20% Wokini
  Pierwsza książka Nicholasa Sparksa napisana wspólnie z Billym Millsem, rdzennym Amerykaninem pochodzącym ze szczepu Dakotów, który w 1964 roku w czasie igrzysk olimpijskich w Toronto zdobył medal dla Stanów Zjednoczonych.„Wokini –...(więcej)
 • od 25.20zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Nowa powieść króla prozy obyczajowej, który tym razem umiejętnie myli tropy, a zakończenia nie domyśli się nawet wielbicielka powieści detektywistycznych! Collin nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Brak zainteresowania rodziców,...(więcej)
 • Dzieli ich właściwie wszystko. Łączy zaledwie... miłość. Czy wystarczająco silna, by mogli myśleć o sobie: my? Ira Levinson ma za sobą wiele lat życia, przed sobą – zgodnie z diagnozą lekarzy – zaledwie kilka miesięcy. Kiedy...(więcej)
 • -20% Ślub
  od 20.72zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-11-01
  Wilson Lewis, wzięty, dobrze prosperujący prawnik, ma siebie za przykładnego męża i ojca. Nie może zrozumieć, dlaczego stosunki z dziećmi układają mu się coraz gorzej - aż do chwili, gdy zapomina o dwudziestej dziewiątej rocznicy...(więcej)
 • Denise Holton samodzielnie wychowuje cierpiącego na zaburzenia mowy czteroletniego Kyle'a. Nie wiadomo, co jest źródłem choroby: upośledzenie, autyzm czy dysfunkcja słuchu. Denise spędza całe dnie ucząc chłopca mówić, a wieczorami...(więcej)
 • od 20.19zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2011-03-11
  Dla miłości człowiek gotów jest poświęcić wszystko. Jeremy Marsh porzuca prestiżową pracę dziennikarską w Nowym Jorku i przenosi się z tętniącego życiem miasta do Boone Creek, niewielkiej miejscowości w Karolinie Północnej. Wraz...(więcej)
 • od 22.82zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-09-09
  Powieść przez wiele miesięcy nie schodziła ze światowych list bestsellerów. Jest rok 1958. Beztroski siedemnastolatek, Landon Carter, rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej. Jego ojciec kongresman pragnie, by syn zrobił...(więcej)
 • od 23.92zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2011-09-09
  Jeremy Marsh jest wschodzącą gwiazdą mediów, dziennikarzem śledczym, którego specjalnością jest pisanie demaskatorskich artykułów o "rzeczach niezwykłych" - nietypowych koncepcjach naukowych, rzekomych zjawiskach nadprzyrodzonych,...(więcej)
 • od 24.56zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-09-09
  Miles Ryan, zastępca szeryfa w New Bern, dawnej stolicy Karoliny Północnej, samotnie wychowuje dziewięcioletniego Jonaha. Życiową obsesją Milesa jest schwytanie człowieka, który przed dwoma laty potrącił samochodem jego żonę i uciekł...(więcej)
 • -10% Wybór
  od 25.65zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2014-08-04
  Nicholas Sparks ponownie odsłania tajemnice ludzkich serc... Czy jesteś przygotowany, by spełnić ostatnią wolę ukochanej osoby? Travis Parker nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza,...(więcej)
 • W starym wytartym notatniku kryje się kronika pewnej miłości, która rozkwitła po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Noah Calhoun odczytuje ją wieczorami w domu opieki starej kobiecie cierpiącej na chorobę...(więcej)
 • od 27.69zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2014-05-21
  Jest zima, rok 2011. W śnieżny, mroźny dzień, jadący samochodem, dziewięćdziesięciojednoletni Ira Levinson, wypada z drogi i w wyniku wypadku zostaje uwięziony we wraku. Czekając na pomoc, wyziębiony, ranny staruszek, snuje opowieść...(więcej)
 • od 24.20 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-21
  Pewnego dnia słynny autor romantycznych bestsellerów, Nicholas Sparks, otrzymuje pocztą prospekt wycieczki dookoła świata. Wraz ze swoim bratem Micahem wyrusza w podróż, która zawsze była jego marzeniem. Wspólnie zwiedzają ruiny Majów...(więcej)
 • od 41.64 zł Brak ofert
  Sie sind siebzehn und verlieben sich auf den ersten Blick ineinander. Einen wunderschönen, scheinbar endlosen Sommer haben Allie und Noah gemeinsam. Dann muss Allie mit ihrer Familie den verträumten Urlaubsort verlassen - und verschwindet aus...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: