Autor: Nik Pierumow

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,88zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-11-21
  Trzymająca w napięciu, wypełniona akcją powieść w mistrzowski sposób łącząca elementy cyperpunku i steampunku. Na ruinach cywilizacji dochodzi do starcia dwóch mocarstw; w jednym, zwanym Królestwem, żądzą racjonalizm,...(więcej)
 • od 26,88zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-03-13
  Bezlitosnej walki ciąg dalszy. Stal przeciwko magii, para przeciwko czarom. Dwa narody: racjonalni wyznawcy technicznego postępu z Królestwa i kierujący się głównie emocjami, ufający magii mieszkańcy Północy. Jedna...(więcej)
 • od 19,77 zł Brak ofert
  Wydawać by się mogło, że wraz z postawieniem ostatniej kropki we „Władcy Pierścieni” zostały zatrzaśnięte wrota do niezwykłej krainy hobbitów, orków, goblinów, krasnoludów i żaden Śmiertelny nigdy już tam nie dotrze.Nik Pierumow...(więcej)
 • od 19,77 zł Brak ofert
  Przez trzy wieki od zakończenia Wojny o Pierścień twierdza Nieprzyjaciela leżała w gruzach, a pokój i dobrobyt zagościły na stałe w krajach Zachodu. Ostatni magowie i potężni władcy, uśpieni spokojem, zlekceważyli zapowiedzi...(więcej)
 •   Brak ofert
    Nik Pierumow z wielkim powodzeniem pełni rolę przewodnika Śmiertelnych po baśniowych krainach zamieszkałych przez ludzi, krasnoludy, elfy i przeróżne stwory. W trzecim tomie „Pierścienia Mroku” nie uwolnił bohaterów od działania...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: