Autor: Niven Jennifer

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.96 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Odważna opowieść o miłości, przeżywaniu życia i dwojgu młodych ludzi, którzy znajdują siebie nawzajem, gdy stoją na skraju przepaści Amerykański i europejski bestseller 2015 Trwają prace nad ekranizacją powieści Finch jest... (więcej)
 • -60% Bez tchu
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.96 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-01-27
  Nowa powieść Jennifer Niven, autorki bestsellerowych "Wszystkich jasnych miejsc". Niezwykła historia wrażliwej dziewczyny, zdeterminowanej, by przeżyć odważnie swoje życie, gotowej na swój pierwszy raz, złamane serce, dramaty rodzinne –... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.49 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2023-06-28
  Ezra budzi się pewnego dnia i odkrywa, że jego starsza siostra Bea zniknęła. Bez pożegnania, bez słowa wyjaśnienia. Jak ma teraz przetrwać w domu z agresywnym ojczymem i ignorującą go matką? Odnajduje jednak adres mailowy Bei,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.96 zobacz oferty z 9 księgarni
  Wszystkim się wydaje, że dobrze znają Libby, dziewczynę kiedyś zwaną „najgrubszą nastolatką w Ameryce”. Nikt jednak nie zadaje sobie trudu, żeby poznać ją tak naprawdę. Po śmierci mamy Libby zajadała się w czterech ścianach... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.38 Brak ofert - premiera: 2017-09-27
  Przejmująca historia o znajdowaniu osoby, która widzi cię takim, jakim jesteś naprawdę Wszystkim się wydaje, że dobrze znają Libby, dziewczynę kiedyś zwaną „najgrubszą nastolatką w Ameryce”. Nikt jednak nie zadaje sobie trudu,... (więcej)
 •   Brak ofert
  Ezra budzi się pewnego dnia i odkrywa, że jego starsza siostra – Bea – zniknęła. Bez pożegnania, bez słowa wyjaśnienia. Jak ma teraz przetrwać w domu z agresywnym ojczymem i ignorującą go matką? Odnajduje jednak adres mailowy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: