Autor: Paul Auster

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -37% 4 3 2 1
  od 30.81 zł Brak ofert
  PRZEDSPRZEDAŻ – zamów już dziś i ciesz się pierwszym fragmentem. Pełny plik dostaniesz w dniu premiery - 14 marca.Paul Auster4321Cztery losy. Jeden człowiek. Jedna miłość.Dzieło życia Paula Austera.3 marca 1947 roku na świat... (więcej)
 •   Brak ofert
  "Pulsujący emocjami świat Nowego Jorku Miles musiał zniknąć bez słowa i zerwać wszelkie kontakty z rodziną. Pilar, młoda i zmysłowa Kubanka, marzy o tym, by opuścić dom rodzinny i żyć w zgodzie z własnymi uczuciami. Przypadkowe... (więcej)
 •   Brak ofert
  "Najbardziej tajemnicze dzieło Paula Austera Nowy Jork - mroczne i tajemnicze miasto, którego ulicami przemykają postaci uwikłane w ciąg nierzeczywistych zdarzeń i przedziwne śledztwa. Zagadkowe piękne kobiety i mężczyźni, którzy nie... (więcej)
 • od 26.99 zł Brak ofert
  "Trzydzieści lat po wydaniu „Wynaleźć samotność”, w której tak znakomicie opisał swoją młodość i relacje z ojcem, autor przedstawia nam kolejne niekonwencjonalne wspomnienia. W nich z kolei zawarł poruszającą opowieść o życiu i... (więcej)
 • od 22.79 zł Brak ofert
  "Od lat znali nawzajem swoje książki, ale poznali się dopiero w 2008 roku. Mieszkają na dwóch różnych kontynentach, zostały im więc przygodne spotkania i listy. Jeden z nich jest bardziej filozoficzny, analizuje, ostrożnie dobiera... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: