Autor: Paul Bowles

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -12% Podróże
  od 31.54 zł Brak ofert
  Paul Bowles był jednym z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy XX w. Jego powieści to już klasyka, na czele z otoczoną niemal kultem „Pod osłoną nieba”, znaną również z wersji filmowej w reżyserii Bernardo Bertolucciego. W tej... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  Paul Bowles był jednym z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy XX w. Jego powieści to już klasyka, na czele z otoczoną niemal kultem debiutancką „Pod osłoną nieba”, znaną również z wersji filmowej w reżyserii Bernardo... (więcej)
 • od 38.60 zł Brak ofert
  Literacka legenda dwudziestego wieku Bowles stał się ikoną indywidualizmu. Wymykał się zarówno biografom, jak i krytykom, choć jego życie emigranta fascynowało w równym stopniu, co podejmowane przez niego eksperymenty... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert
  Literacka legenda dwudziestego wieku Krystalicznie czysta proza, wyjątkowy literacki głos. Paul Bowles to pisarz jedyny w swoim rodzaju. Joyce Carol Oates Na pierwszy rzut oka prolog Domu pająka wydaje się żywcem wyjęty z Baśni tysiąca i... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  Literacka legenda dwudziestego wieku Spragniony przygód i niezwykłych doznań urzędnik bankowy Nelson Dyar porzuca spokojne życie w powojennej Ameryce i płynie do Tangeru, aby podjąć pracę w agencji turystycznej prowadzonej przez starego... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  Literacka legenda dwudziestego wieku „Pod osłoną nieba”, najsłynniejsza powieść Paula Bowlesa, jednego z najwybitniejszych pisarzy amerykańskich XX wieku, jest historią niemal mistycznej wędrówki pary małżeńskiej przez Saharę, a... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: