Autor: Paweł Tański

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 12.75zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-01-17
  Codzienność służy zmysłom, a zmysły – sztuce. W poezji Pawła Tańskiego obserwujemy kilka wzajemnie dopełniających się aktywności artysty, który ulega pokusie przekładu intersemiotycznego. Rywalizują ze sobą malarstwo i...(więcej)
 • od 12.75zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-01-17
  Wiersze Pawła Tańskiego są ciemną magmą wyobraźni, rozwijają się meandryczną logiką, w rytmie sennego porządku, gdzie jak w dobrze znanym kącie, powracają stare graty-tematy. Słowa często testują różne częstotliwości...(więcej)
 • od 12.75zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-04-27
  Szokująca gra słów i zaskakujące metafory. Język wypowiada wojnę banałowi i wygrywa tę bitwę. Niezwykły kunszt kompozycyjny i mistrzowskie panowanie nad całością. Ta poetycka opowieść z początku XXI wieku mieni się kalejdoskopem...(więcej)
 • od 13.26zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-04-09
  Narzucającym się rysem poetyki Pawła Tańskiego jest sensoryczna obrazowość, która służy za materialny dowód istnienia, gdyż ogarnia w wyliczeniowej deskrypcji wszystkie dające się pochwycić zmysłami okoliczności bycia. Podmiotowość...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.80 zobacz oferty z 7 księgarni
  Książka Głosy i performanse tekstów. Literatura – piosenki – ciałoto publikacja z zakresu antropologii współczesności, w pierwszej części z obszaru literaturoznawstwa, w drugiej – song lyrics studies, w trzeciej zaś...(więcej)
 • od 22.70 zł Brak ofert
  Niezmiernie bliskie mi jest - jako badaczce, literaturoznawczyni i jako człowiekowi - przywracanie historii szeroko pojętej kultury zapomnianych twórców: odpominanie. Dlatego za bardzo cenny uważam wysiłek podjęty przez dr. Pawła Tańskiego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: