Autor: Penelope Douglas

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -45% Corrupt
  od 19.20zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-01-07
  Nowa książka niesamowitej Penelope Douglas, autorki "Birthday Girl" i "Punk 57"! Erika wiele razy słyszała, że sny wyrażają najgłębsze pragnienia. Jednak to koszmary, które miewa, stały się jej prawdziwą obsesją. A to wszystko za... (więcej)
 • od 25.80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2022-05-20
  Winter zrozumiała, że przyczynienie się do tego, że Damon trafił do więzienia, było najgorszą rzeczą, jaką zrobiła w życiu. I nie miało to żadnego związku z tym, czy był winny i zasłużył na karę. Myślała, że kiedy on będzie... (więcej)
 • od 19.20zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-01-09
  Penelope Douglas, autorka bestsellerów z list "New York Timesa", przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości…Jordan Przygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje... (więcej)
 • -45% Hideaway
  od 19.20zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-04-30
  Kryjówki i pościgi. Cała ZABAWA zacznie się od początku… Seria „Devil’s night” powraca! „Widziałem już twoją kryjówkę, mała. Czas, żebyś zobaczyła moją”.KaiMroczne zakątki miasta skrywają tajemniczy hotel. Stoi... (więcej)
 • Kontynuacja historii Tate i Jareda z powieści Dręczyciel!Wszyscy wiedzieli, jak wielką nienawiścią Jared darzył Tatum w szkole średniej. Zamienił jej życie w prawdziwe piekło, a jednak przecież później się dogadali. Zostali parą.... (więcej)
 • Dzieci bohaterów serii „Fall Away” są już nastolatkami. Teraz pora na ich historię! Aro Marquez nie jest grzeczną dziewczynką, a kłopoty to jej specjalność. Nic nie denerwuje jej jednak tak bardzo, jak widok perfekcyjnych,... (więcej)
 • Nowelka ze świata serii „Fall Away”.Wydaje się, że nikt tak naprawdę nie rozgryzł Quinn Caruthers. Szczególnie jej bracia Jared, Madoc oraz Jaxon. Żaden z nich nie ma pojęcia, o czym marzy ich mała siostrzyczka, a co gorsza, żaden nie... (więcej)
 • -45% Punk 57
  od 16.49zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-05-11
  Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć.Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen. Obiecali sobie, że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach... (więcej)
 • Historia K.C. Carter – przyjaciółki Tate z Dręczyciela.K.C. zawsze wiedziała, że za wszelką cenę powinna unikać brata Jareda, Jaxona Trenta. W końcu miała chłopaka, Liama, a Jax zdecydowanie nie był wierny dziewczynom, z którymi się... (więcej)
 • Pierwsza książka autorki, w której bohaterkami są dwie dziewczyny! Clay Collins nienawidzi Olivii Jeager. Za wszystko. Za to, z jakiej rodziny pochodzi, za to, że zawsze jest spokojna i poukładana. Uwielbia ją dręczyć, sprawiać, żeby... (więcej)
 • od 21.95zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2017-02-15
  Penelope Douglas autorka bestsellera „New York Timesa” Falling Away Książka, którą trzymasz w dłoni, jest pierwszą powieścią z serii „Fall Away” pióra Penelope Douglas. To bardzo emocjonalna, piękna... (więcej)
 • Jednotomowa historia bestsellerowej autorki Punk 57!Tiernan de Haas dorastała w przepychu oraz luksusie jako jedyna córka znanego producenta filmowego i jego żony. Miała wszystko z wyjątkiem miłości. Lepiej znała mury internatów niż... (więcej)
 • Czwarty tom bestsellerowej serii „Devil’s Night”!Will Grayson uwielbiał łapać swoją małą myszkę Emory Scott w pułapki, kiedy byli jeszcze w liceum. W ciemnych szkolnych korytarzach nikt nie mógł się zorientować, że Pan Popularny... (więcej)
 • Niezmiernie wyczekiwany przez czytelniczki drugi tom serii „Fall Away” Penelope Douglas!Historia Madoca z Dręczyciela.Madoc Caruthers i Fallon Pierce mieszkali pod jednym dachem, od czasu kiedy ich rodzice się pobrali. Nigdy za sobą nie... (więcej)
 • Autorka Birthday Girl, Punk 57, Credence oraz serii „Devil’s Night”!Romans z ojcem swojego ucznia jest zakazany, a Easton dobrze o tym wie.Świeżo upieczona nauczycielka – Easton Bradbury – nigdy nie przypuszczałaby, że do jej klasy... (więcej)
 • Nowelka ze świata „Devil’s Night”! Will przepadł i nikt nie wie, co się z nim dzieje. Przyjaciele od miesięcy go nie widzieli. Wiadomości, które dostają z jego numeru, z pewnością nie są wysyłane przez niego. Coś jest nie tak, a... (więcej)
 • Nowelka z serii „Devil’s Night”, w której akcja rozgrywa się na około dziesięć miesięcy przed wydarzeniami z epilogu Nightfall.Ta noc będzie wyjątkowa. Najdłuższa w roku. Pada gęsty śnieg na ziemię, świece płoną ognistym... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert - premiera: 2018-06-19
  Powieść z serii Fall Away Jeśli czytałaś powieść Dręczyciel, książkę tak mocną, elektryzującą i wyrazistą, że trudno ją zapomnieć, na pewno znasz historię Tate i Jareda. Razem z Tate przeżyłaś wstrząs, gdy z dnia na dzień... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: