Autor: Peter Carey

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -18% Amnezja
  od 26.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Pasjonujący thriller polityczny australijskiego pisarza, dwukrotnego laureata Nagrody Bookera. Jak młoda kobieta z australijskiej prowincji stała się wrogiem publicznym numer 1 w Ameryce? Gdy Gaby wpuszcza wirusa do australijskiego systemu... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-05-12
  Mamy wielkiego prozaika żyjącego między nami na tej planecie, a nazywa się on Peter Carey. Los Angeles Times Book Review Czytanie tej książki można porównać do jazdy kolejką górską. Po zakończeniu... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-01-27
  Oparta na prawdziwych wydarzeniach, porywająca historia legendarnego australijskiego gangstera. Ned Kelly - ścigany przez policję, sędziów i bankierów niebezpieczny rozbójnik i zarazem podziwiany i kochany przez prostych... (więcej)
 • od 22.41 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-08
  Catherine, specjalistka od konserwacji zegarów, pogrąża się w żałobie po śmierci swego kochanka i współpracownika Matthew. Ból i żal koi wódką, kokainą i lekturą zapisków Henry'ego Brandlinga z 1854 roku. Opisał w nich swoją... (więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert
  Jeden z najlepszych pisarzy australijskich, dwukrotny laureat Booker Prize, oferuje nam olśniewająco nowatorską i nieskończenie zabawną powieść o wolności, sztuce, przyjaźni - i narodzinach współczesnej Ameryki. Olivier jest francuskim... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: