Autor: Pittacus Lore

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 11.42zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-01-14
  Tutaj, na Lorien, nie ma wojen. Nigdy. Pogoda zawsze jest idealna, a ekosystemy są na tyle zróżnicowane, że każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Większa część planety to dziewicze lasy, rajskie plaże i góry z takimi widokami, że...(więcej)
 •   Brak ofert
  Wszystkie tropy, które sprawdziłam, były już zimne. Do tej pory nie udało mi się odnaleźć nikogo z mojej rasy. Wiem jednak, że dzień naszego spotkania jest bliski. Już czas gromadzić Gardów z Lorien. U innych Dziedzictwa z całą...(więcej)
 • od 11.90 zł Brak ofert
  Wiem, że ewidentnie łamię wszystkie nakazy i zakazy, wiem też jednak, że warto ryzykować, że czasami trzeba postąpić wbrew temu, co ci wpojono. Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu wy...(więcej)
 • od 12.60 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-25
  Przed Numerem Cztery, trójka członków Loryjskiej Gardy została pojmana i zabita. Ich historie nie zostały opowiedziane - aż do teraz... Numer Jeden dopadli w Malezji. Numer Dwa w Anglii. Numer Trzy w Kenii. Teraz po raz pierwszy poznasz...(więcej)
 • od 12.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-30
  Przeżyłem upadek w przepaść. Przeżyłem zniszczenie bazy w Ashwood Estates. Byłem wtedy nieprzytomny, ale Malcolm powiedział, że coś chroniło nas przed zmiażdżeniem, jakby jakaś siła osłaniała nas przed niszczącym wszystko...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: