Autor: Reyes Monforte

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • PRAWDZIWA HISTORIA SAHARYJSKIEJ DZIEWCZYNY Miała miłość, marzenia i plany… ale niewolnicza przeszłość upomniała się o nią. Jesteśmy tym, kim uczyniła nas nasza przeszłość. Nigdy nie uda ci się zapomnieć, skąd pochodzisz,...(więcej)
 • Miłość w piekle szariatuWspólne życie młodej Hiszpanki Maríi i przystojnego Afgańczyka Nasrada przypominało piękny sen. Pewnego dnia postanowili jednak opuścić Europę i wyruszyć do Afganistanu. Wyjazd stał się początkiem...(więcej)
 • od 20.70zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-06-11
  Najbardziej emocjonalna i osobista powieść Reyes Monforte Tamtego dnia przestałam oddychać, czuć, słyszeć, myśleć, śmiać się. Najlepsze, co może przydarzyć się w życiu, to kochać i być kochanym. Stracić to uczucie jest o wiele...(więcej)
 • od 20.70zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-06-21
  Miłość silniejsza niż zatruty umysł geniuszaWyjątkowa, piękna i przepełniona głębokim uczuciem jak utwory genialnego kompozytora Siergieja Prokofiewa. Taka była Lina - jego muza, kochanka i żona. Ich wspólna historia rozgrywa się na...(więcej)
 • To był moment. Reszta muzyków stroiła instrumenty. Peter uniósł rękę do węzła krawata i rozluźnił go. Przechylił głowę z lewej strony na prawą i rozpiął górne guziki białej koszuli. Pomyślała: chcę spędzić z nim resztę...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.39 zobacz oferty z 1 księgarni
  Sytuacje graniczne, męska słabość i kobiecy heroizm. Rozpad Jugosławii wyzwala nacjonalistyczne demony wśród bałkańskich narodów. W maleńkim Wiszegradzie Serbowie przystępują do okrutnej rozprawy z własnymi sąsiadami - bośniackimi...(więcej)
 • -53% Niewierna
  dziś najtaniej - od 20.70 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-05-22
  Po trudnych doświadczeniach w młodości, wydaje się, że w wieku 24 lat Sara odnajduje szczęście. Uczy w szkole językowej i zakochuje się w jednym ze swoich uczniów.On – muzułmanin w pełni przystosowany do zachodniego stylu życia,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: