Autor: Rick Yancey

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21,45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-10-01
  „Coś pomiędzy Mary Shelley i Stephenem Kingiem. Bogaty język, czarny humor i znakomicie zarysowani bohaterowie zapewniają fantastyczną lekturę. Senny koszmar w literackiej formie. VOYA „Przerażająca, pełna okrucieństwa, wyrafinowana...(więcej)
 • od 20,15zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-10-01
  Drugi tom serii "Monstrumolog" Ricka Yanceya - powieść łącząca w sobie elementy nocnego koszmaru, przygód Sherlocka Holmesa i grozę rodem z "Milczenia owiec". Tym razem Will Henry i jego mistrz udają się w dzikie ostępy Kanady, by, na...(więcej)
 • od 26,20 zł Brak ofert
  "Czy ludzkość jest w stanie odeprzeć atak obcej cywilizacji, tysiąckrotnie bardziej zaawansowanej niż nasza? Nie. Wystarczyły cztery fale kosmicznej inwazji, by z siedmiu miliardów ludzi ocalała zaledwie garstka. Rozrzuceni w różne miejsca...(więcej)
 • od 27,90 zł Brak ofert
  "Porywająca kontynuacja Piątej fali Ci, którym udało się przeżyć kolejne fale inwazji Obcych, zrozumieli, że aby przetrwać w nowej rzeczywistości, nikomu nie można ufać. Konflikt dwóch cywilizacji wkracza na zupełnie inny poziom....(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Zostały cztery dni. Potem z powierzchni Ziemi zniknie wszelki ślad po człowieku. Ucieczka i ukrywanie się nie mają już sensu. Jedyną szansą dla ludzkości jest podjęcie nierównej walki z wrogim najeźdźcą. Tylko kim naprawdę...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: