Autor: Robin Cook

Znaleziono: 15 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.32zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Kolejny, świetny thriller medyczny, mistrza tego gatunku – Robina Cooka. Studentka medycyny Lynn Peirce jest załamana gdy dowiaduje się, że jej chłopak nie odzyskuje przytomności po rutynowym zabiegu chirurgicznym. Badania potwierdzają...(więcej)
 • -22% Szarlatani
  od 26.44zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-03-14
  Najnowsza powieść mistrza thrillera medycznego! Noah Rothauser jest rezydentem w Boston Memorial Hospital. Szpital słynie z nowoczesnego wyposażenia, w tym „hybrydowych sal operacyjnych przyszłości”, które wydają się istnym...(więcej)
 • od 23.32zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-07-22
  Laurie Montgomery, patolog z nowojorskiego zakładu medycyny sądowej, jest przerażona mnogością zgonów na skutek przedawkowania kokainy. Na jej stół trafiają kolejne ofiary – młodzi, świetnie zapowiadający się ludzie. Przekonana, że...(więcej)
 • -22% Coma
  od 20.98zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-08-19
  Bostoński Memorial Hospital to doskonała placówka służby zdrowia, ale nie wszyscy jego pacjenci mogą mówić o szczęściu. Dla Nancy Greenly, Seana Bermana i kilkunastu innych banalne z pozoru zabiegi kończą się tragicznie. Z...(więcej)
 • -22% Pandemia
  Młoda kobieta traci przytomność w nowojorskim metrze i umiera w karetce wiozącej ją do szpitala. Istnieje podejrzenie, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa.Podczas sekcji zwłok Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała...(więcej)
 • Najlepszy nowojorski patomorfolog, Laurie Montgomery-Stapleton, wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Pierwsza sprawa, którą jej powierzono, choć z pozoru prosta, okazuje się wyjątkowo niebezpieczną zagadką. Satoshi Machita, były...(więcej)
 • -40% Epidemia
  Tajemnicza choroba rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Liczba jej ofiar rośnie lawino. Władze zaś nie potrafią znaleźć przyczyny tragedii, zataczającej coraz szersze kręgi. Zagadkę, z którą nie poradziły sobie największe...(więcej)
 • od 23.32zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-03-07
  Powieść niezrównanego mistrza thrillera medycznego - Robina Cooka. Jennifer Hernandez, studentka medycyny, ma właśnie rozpocząć praktykę na oddziale chirurgii, gdy jej świat rozpada się na kawałki. Dziewczyna dowiaduje się z...(więcej)
 • -22% Kryzys
  od 26.44zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-03-07
  Kryzys - powieść mistrza thrillera medycznego! Doktor Craig Bowman jest znakomitym lekarzem, bez reszty oddanym swoim pacjentom. Po wielu latach ciężkiej pracy zaczyna wreszcie mieć czas dla siebie i zarabiać duże pieniądze. Dzieje się...(więcej)
 • od 23.32zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-03-07
  Kolejny thriller medyczny mistrza gatunku. Studentka medycyny współpracuje z najwybitniejszym naukowcem Centrum Medycznego Uniwersytetu Columbia nad badaniami, które mogą zrewolucjonizować opiekę medyczną, zapewniając tanie narządy do...(więcej)
 • -17% Nano
  od 24.82 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Pia Grazdani, piękna studentka medycyny z Polisy śmierci, postanawia wyjechać z Nowego Jorku, by zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach. Skuszona możliwościami, jakie przed medycyną otwiera szybko rozwijająca się nanotechnologia, Pia...(więcej)
 • -10% Komórka
  od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-20
  Mistrz thrillera medycznego i autor superbestsellerów powraca z pierwszorzędną mieszanką najnowszych osiągnięć medycznych i jeżącego włos na głowie suspensu! Doktor George Wilson stawia pierwsze samodzielne kroki w zawodzie, który –...(więcej)
 • -10% Dewiacja
  od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-13
  Kolejny thriller medyczny autorstwa mistrza tego gatunku, Robina Cooka. Adama Schonberg, zdolny student medycyny, niespodziewanie zmuszony jest do przerwania nauki, gdy dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży. Aby zarobić na utrzymanie...(więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Robin Cook, znany mistrzowski twórca thrillerów medycznych, oddaje w ręce czytelników kolejną kryminalną intrygą rozgrywającą się w szpitalnych murach. Dwudziestoośmioletni Sean Murphy, uznany lekarz i naukowiec, a przy...(więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-24
  Thriller medyczny Robina Cooka, uznawanego za mistrza tej tematyki. Autor ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów o tematyce medycznej, a...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: