Autor: Sylwia Kubryńska

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14,25zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2015-11-10
  Chcesz być doskonała? Musisz się bardziej postarać. Zmienić kolor włosów, odchudzić się, zlikwidować cellulit. Zrobić trzypiętrowy tort i kolorowe kanapki dla dzieci. Wyprasować stos koszul i znaleźć czas dla przyjaciółki,...(więcej)
 • -36% 30 sekund
  od 16,45zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2017-05-24
  Maria jest nastolatką, gdy jej chłopak żąda dowodu miłości. Trzydziestosekundowe doznanie niesie tragiczne konsekwencje. Wiele lat później kobieta trafia na terapię grupową, gdzie odsłania kulisy swojej traumy. To, co do tej pory...(więcej)
 • -20% Mama
  od 24,42zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-06-22
  Czy mogę cofnąć czas? Czy mogę cofnąć czas i przyspieszonym kursem uzupełnić braki w tej profesji, jaką jest macierzyństwo? Czy to, że nie umiałam wychować lepiej, mnie usprawiedliwia? Przecież wtedy, na samym początku, nie było...(więcej)
 • Nowa powieść autorki bestsellerowej „Kobiety dość doskonałej”! Wojny światowe w małżeństwie mogą się toczyć o wideoodtwarzacz upieczony w piekarniku i męskie skarpetki wyniesione do rangi ostatniego bastionu...(więcej)
 • -25% Biurwa
  Sylwia Kubryńska obnaża absurdy urzędniczego świata, gdzie nikt nie jest „od tego”. Świata, z którego logika już dawno uciekła. Najlepsza powieść autorki bestsellerowej „Kobiety dość doskonałej”!„Biurwy to istoty, które co...(więcej)
 •   Brak ofert
  Agnieszka właśnie wyjechała do Tunezji. Jej zwariowana przyjaciółka Zuzanna, strażniczka dobrego humoru, inicjatorka szalonych imprez i spontanicznych akcji, i tym razem wypatrzyła prawdziwą okazję. Wykupiła bilety last minute prosto do...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: