Autor: Tana French

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.05zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Kryminał psychologiczny.   W parku przy ekskluzywnej szkole dla dziewcząt na przedmieściach Dublina zostają odnalezione zwłoki szesnastoletniego Chrisa Charpera. Rok po tragicznej śmierci na „ścianie tajemnic” – korkowej tablicy, na...(więcej)
 • Trójka dwunastoletnich dzieci – Germanie, Adam i Peter – bawi się przy drodze koło miasteczka Knocknaree, a potem wchodzi do przylegającego do niej lasu. Adam zostaje odnaleziony kilka godzin później w stanie bliskim katatonii, w...(więcej)
 • od 22.37zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-10-11
  Nowa powieść królowej irlandzkiego kryminału, autorki Ściany sekretów, Kolonii, Lustrzanego odbicia i Zdążyć przed zmrokiem Detektywi Antoinette Conway oraz Stephen Moran jako naj­młodsi w wydziale zabójstw dostają najnudniejsze...(więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Nowa, błyskotliwa, trzymająca w napięciu powieść irlandzkiej pisarki, którą „Washington Post” uznał za najważniejszą autorkę kryminałów ostatniego dziesięciolecia. W korzeniach kryje się zło! Toby jest rozpieszczanym przez...(więcej)
 • od 20.74zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-05
  W życiu liczy się tylko kilka chwil. W życiu dziewiętnastoletniego Franka Mackeya takim przełomowym momentem okazuje się niedoszłe spotkanie z ukochaną dziewczyną, Rosie Daly. Wspólnie planowali uciec z Dublina i szukać lepszej...(więcej)
 • od 22.37zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-02-10
  Inteligentny, dopracowany w każdym szczególe thriller o nietypowej, zaskakującej fabule. Po wydarzeniach, które miały miejsce w trakcie Operacji Westalka, umęczona psychicznie Cassie Maddox przeszła z wydziału zabójstw do wydziału...(więcej)
 • -20% Kolonia
  od 26.80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-07-14
  Świetnie napisane… niesamowity klimat! Harlan Coben Tana French – porównywana z autorem „Rzeki tajemnic” i „Gdzie jesteś, Amando?”,Dennisem Lehane’em – to jedna z najbardziej utalentowanych autorek prozy kryminalnej. Washington...(więcej)
 • -15% KOLONIA
  od 28.05 zł Brak ofert
  Świetnie napisane… niesamowity klimat! Harlan Coben Tana French – porównywana z autorem „Rzeki tajemnic” i „Gdzie jesteś, Amando?”,Dennisem Lehane’em – to jedna z najbardziej utalentowanych autorek prozy kryminalnej. Washington...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: