Autor: Tara Pammi

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 4,79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-11-22
  Należąca do nowojorskiej socjety Kimberly Stanton zawsze była tą rozsądniejszą i bardziej uporządkowaną siostrą bliźniaczką. Jednak tym razem to ona wywołuje skandal za skandalem: nie zjawia się na własnym ślubie, a potem ogłasza,...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-07-08
  Riya kocha swojego ojczyma i nie rozumie, dlaczego jego syn, Nathaniel Ramirez, znany w świecie milioner i podróżnik, od wielu lat nie widuje się z ojcem. By nakłonić go do przyjazdu, rozpuszcza plotkę, że posiadłość w San Francisco,...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-11-04
  Stefan Bianco od dawna próbuje znaleźć dowody na oszustwa finansowe Jacksona Smitha. Ku wielkiemu zdumieniu na jednym z przyjęć w Nowym Jorku dostrzega u boku Smitha piękną Clio Norwood, w której przed laty był zakochany. Ostrzega ją...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-07
  Stavros Sporades obiecuje swojemu staremu przyjacielowi, że zaopiekuje się jego wnuczką – Leah Huntington. By ją uchronić przed oszustami matrymonialnymi, sam się z nią żeni. Jest to jedynie formalność; małżonkowie w ogóle...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-09-08
  Szejk Zafir Al Masood miał w Nowym Jorku romans z Lauren Hamby. Na wieść o trudnej sytuacji w kraju, opuścił ją i wyjechał. Lauren nie należy jednak do kobiet, które można porzucić bez wyjaśnienia. Jedzie za Zafirem, a gdy go...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-13
  Nikos Demakis otrzyma upragnione stanowisko prezesa w rodzinnej korporacji, jeśli spełni życzenie dziadka. Ma doprowadzić do rozstania swojej siostry z nieodpowiednim dla niej chłopakiem. Nikos prosi o pomoc jego byłą przyjaciółkę Lexie...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-05-12
  Jasmine zarabia, tańcząc w nocnym klubie, by spłacić dług zmarłego tragicznie brata. Właściciel klubu chce jak najszybciej odzyskać pieniądze. Jasmine zwraca się o pomoc do Dmitriego Karegasa, przyjaciela z dzieciństwa. Przed laty...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-12
  Amerykanka z Brooklynu Alexis Sharpe spędziła przed laty wakacje w Mediolanie, podczas których przeżyła romans z włoskim biznesmenem Leandrem Contim. Teraz samotnie wychowuje córkę. Wypadek, w którym o mało nie zginęła, uświadamia...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-11-30
  Książę Andreas dziesięć lat temu ożenił się z Arianą Sakis, jednak żona od niego odeszła. Była przekonana, że nie dorasta do roli przyszłej królowej. Teraz Andreasowi, który myślał, że Ariana nie żyje, udaje się ją...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-09-28
  Mia Rodriguez z powodu kontuzji kończy karierę sportową. Głośno o niej w mediach, które przy okazji nie szczędzą też informacji o licznych kochankach jej zmarłego przed rokiem męża. W tym trudnym momencie schronienia w swoim domu...(więcej)
 • od 5,03zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-09-19
  Nauczycielka matematyki Pia Vito porzuca życie w Stanach i jedzie do Mediolanu, gdzie odnalazła dziadka. Szczęśliwy Giovanni Vito zamierza uczynić z wnuczki swoją dziedziczkę i wydać ją za mąż. Jego plany chce pokrzyżować Raphael...(więcej)
 • Z sióstr bliźniaczek Stanton to Olivia była tą szaloną i nieprzewidywalną. Jednak udawanie siostry i wstąpienie za nią w związek małżeński ze znanym biznesmenem Alexandrem Kingiem to nawet dla niej było wyzwanie. Ale ponieważ jej...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-02-09
  Małżeństwo Sofii Rossi z Leandrem Contim miało być przypieczętowaniem fuzji rodzinnych firm, jednak Leandro tuż przed ślubem wycofał się z tego układu. Sofii zaproponowano więc poślubienie drugiego z braci – Lukę Contiego....(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-06-08
  Szejk Zayn Al-Ghamdi musi zapewnić państwu następcę, a opinię publiczną przekonać o swojej odpowiedzialności. Potrzebna mu żona z królewskiej rodziny, bardzo młoda i uległa. Biuro matrymonialne proponuje mu wiele kandydatek. Do...(więcej)
 • od 4,79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-26
  Hiszpański biznesmen Gabriel Marquez nieoczekiwanie dowiaduje się, że ma dwunastoletnią córkę, którą musi się zaopiekować. Niestety, zupełnie nie potrafi nawiązać z nią kontaktu. Jest zły, że córka zaprzyjaźniła...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 5,91 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-01-17
  Valentina wierzyła, że grecki biznesmen Kairos Constantinou poślubił ją z miłości, dopóki nie odkryła, że była to tylko transakcja pomiędzy nim a jej bratem. Ucieka od męża, ale Kairos odnajduje ją i składa propozycję nie do...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: