Autor: Tim Weaver

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21,50zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-04-20
  Po ostatniej sprawie, w której omal nie zginął, David Raker – prywatny detektyw, spec od szukania zaginionych – przenosi się na angielską wieś i myśli o zmianie zawodu. Kiedy jednak o pomoc zwraca się do niego Emily, była sympatia...(więcej)
 • od 21,70zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-08-14
  Chcieli poznać prawdę, będą tego żałować. Ci, których podziwiają, mają czasem drugą twarz... Leonard przechodzi na emeryturę po błyskotliwej karierze w wydziale zabójstw. Pewnego dnia wychodzi z domu po drewno. Nie wraca....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15,75 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-03-20
  David Raker – były dziennikarz, który rzuca pracę, by zaopiekować się śmiertelnie chorą żoną. Nie udaje mu się jej uratować. Zostaje za to prywatnym detektywem. Mistrzem w swoim fachu, potrafiącym znaleźć każdego. Odważnym....(więcej)
 • od 19,90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-07-30
  Współczesny Londyn, poranny szczyt. Sam Wren, młody financista z City, wsiada do pociągu metra i znika bez śladu. Nie ma świadków, nie ma zapisu na nagraniu monitoringu. Żona Wrena nie zamierza pozostawić sprawy nierozwiązanej. Wynajmuje...(więcej)
 • od 26,55 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-01
  Siedemnastoletnia Megan Carver, dobra dziewczyna ze szczęśliwej rodziny, nie ma chłopaka ani żadnego innego powodu, żeby uciec z domu. A jednak znika bez śladu, a po prawie siedmiu miesiącach intensywnego i nagłośnionego przez dziennikarzy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: