Autor: Tiziano Terzani

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Tiziano Tarzani - wybitny, światowej klasy reportażysta - ostrzeżony w Hongkongu przez wróżbitę, że nadejdzie rok, gdy latanie samolotem będzie dla niego śmiertelnym zagrożeniem, postanowił przemieszczać się tradycyjnie, jak dawni... (więcej)
 • od 28.80 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-06
  Wstrząsający obraz Kambodży niszczonej przez interesy wielkich mocarstw. A także historia reportera o jednoznacznie lewicowych przekonaniach, docierającego do prawdy i stopniowo tracącego złudzenia. W kwietniu 1975 roku armia Czerwonych... (więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert - premiera: 2012-10-01
  Chiny były pasją Terzaniego. Fascynowały go, stanowiły kraj pełen niespodzianek, niezbadany, tajemniczy. W 1980 roku pisarz razem z rodziną zamieszkał w Pekinie. Przez ponad cztery lata próbował żyć jak przeciętny Chińczyk: stał się... (więcej)
 • -22% W Azji
  od 24.85 zł Brak ofert - premiera: 2013-12-18
  Teksty legendarnego włoskiego dziennikarza, korespondenta niemieckiego tygodnika „Der Spiegel”, pisane na przestrzeni dwudziestu pięciu lat w Japonii, Kambodży, Laosie, Chinach, Indiach i Pakistanie – oto książka „W Azji”. Terzani po... (więcej)
 • od 24.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-07
  Tiziano Tarzani - wybitny, światowej klasy reportażysta - ostrzeżony w Hongkongu przez wróżbitę, że nadejdzie rok, gdy latanie samolotem będzie dla niego śmiertelnym zagrożeniem, postanowił przemieszczać się tradycyjnie, jak dawni... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: