Autor: Tomasz Pindel

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.61zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-07-11
  Kręcą ich kosmiczne pojazdy i wielościenne kostki. Doskonale znają odzywki elfów i hobbitów. Przebierają się za postaci z japońskich kreskówek. Posługują się swoim żargonem, prowadzą hermetyczne dyskusje w sieci i w realu. Spotykają... (więcej)
 • A gdyby tak stworzyć nową Polskę? Choćby w odległej Brazylii? Tu głód i nędza, a tam złoto i brylanty w takiej obfitości, że ziemia aż świeci i po zmroku nie trzeba zapalać światła! Tak przynajmniej mówią krążący po wsi... (więcej)
 • od 24.21 zł Brak ofert
  Statystki są nieubłagane: każdego roku przybywa samotnych kobiet w wielkich miastach i samotnych mężczyzn na wsiach. Jednak analitycy, politycy, socjologowie stają na wysokości zadania i oto rusza pilotażowy program swatający "Żona dla... (więcej)
 • -10% Betibu
  od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Powieść będąca z jednej strony intrygującym kryminałem i bezlitosną wiwisekcją współczesnego społeczeństwa, z drugiej strony – doskonałą powieścią psychologiczną, w której bohaterowie wchodzą wzajemnie w swoje... (więcej)
 • od 36.99 zł Brak ofert
  "Tomasz Pindel stworzył doskonały portret wybitnego pisarza, polityka, ale także męża i ojca, buntownika i skandalisty, człowieka niepokornego i pełnego sprzeczności. Dotarł nie tylko do samego pisarza, ale także do jego rodziny,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: