Autor: Toni Morrison

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -16% Skóra
  od 23,33zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-18
  Amerykańska noblistka, Toni Morrison, w swej najnowszej książce porusza trudny temat trudnego dzieciństwa, które kładzie się cieniem na dorosłym życiu bohaterów. Poruszający, odważny i skłaniający do refleksji obraz krzywdy...(więcej)
 • Dom
  od 23,90 zł Brak ofert
  „W powieściach charakteryzujących się siłą wizji literackiej i wartości poetyckich Morrison przedstawia najważniejsze problemy amerykańskiej rzeczywistości.”  Z uzasadnienia Akademii Szwedzkiej „Urzekająca. Morrison opisuje życie...(więcej)
 • od 26,00 zł Brak ofert
  Głośna debiutancka powieść amerykańskiej noblistki, nigdy wcześniej nie publikowana w Polsce, to wnikliwe studium obsesji współczesnego społeczeństwa na tle piękna. Toni Morrison stawia poruszające pytania na temat rasy, klasy...(więcej)
 • od 26,00 zł Brak ofert
  Najsłynniejsza powieść amerykańskiej noblistki, uhonorowana Nagrodą Pulitzera w 1988 roku, dziesięć lat później przeniesiona na srebrny ekran; w rolę Sethe brawurowo wcieliła się Oprah Winfrey. Akcja rozgrywa się w kilka lat po...(więcej)
 • od 29,90 zł Brak ofert
  Opublikowana w 1977 roku Pieśń Salomonowa jest trzecią z kolei powieścią Toni Morrison. Szybko zwróciła na siebie uwagę jako pierwsza „książka miesiąca” pióra czarnego pisarza. Zdobyła National Books Critics Award, a także...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: