Autor: Witold Gadowski

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.69zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-12-16
  Smak wojny Witolda Gadowskiego opowiada historię znanego już z Wieży komunistów krnąbrnego i niezależnego dziennikarza Andrzeja Brennera, który zaplątuje się w ciemny interes, ląduje na Bałkanach i tam wpada w wir wydarzeń, których nie... (więcej)
 • od 23.69zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  "Jak dojdzie do nich, że w każdej chwili może rozpętać się chryja, przy której niewydana książka Andrzeja może być jedynie preludium, to się posrają"" - pomyślał z satysfakcją. Przed nim usiadła śliczna blondynka, kształtna... (więcej)
 • od 25.19 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-10
  Witold Goodowski, znany reporter i dziennikarz, określa swoją publicystykę jako opisywanie rzeczywistości taką jaką ona jest, bez upiększeń, ugrzecznień i przekłamań. Lokal dla awanturnych to właśnie próbka takiego pisarstwa.... (więcej)
 • od 25.48 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-16
  Oddaję Państwu w dłonie teksty pisane uczciwie i so¬lidnym atramentem własnych emocji i przeczuć. Nie kryję sympatii, nie ceregielę się z tymi, których nie poważam. Niewiele mogę zdziałać, ale jeśli Dziennik chuligana nie... (więcej)
 • od 25.78 zł Brak ofert - premiera: 2016-11-02
  Kolejny w dorobku znanego dziennikarza i reportera zbiór krótkich, publicystycznych migawek, w których przegląda się Polska na przestrzeni ostatnich kilku lat.  Teksty, które teraz zuchwale cisnę Państwu przed oczy, pisałem z myślą o... (więcej)
 • od 28.08 zł Brak ofert
  Pasjonujące reportaże, które czyta się jak powieść kryminalną – laureaci najpoważniejszych nagród dziennikarskich w Polsce po raz pierwszy w książce ujawniają wyniki swoich reporterskich śledztw. Witold Gadowski i Przemysław... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: