Autor: Wojciech Tochman

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -25% Eli, Eli
  od 24,68zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2014-09-24
  Kto przeczyta "Eli, Eli", może już nigdy nie będzie podróżował jak przedtem. Wojciech Tochman opowiada nam o Filipinach, jakich nie znamy, o świecie najuboższych, którzy od lat żyją w slumsach i na cmentarzach Manili. Ale nie jest to...(więcej)
 • od 25,60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-09
  Debiut Wojciecha Tochmana sprzed 16 lat, nominowany do finału największej polskiej nagrody Literackiej NIKE 2001, w nowej redakcji. Wśród jedenastu reportaży znajduje się m.in. opowieść o zaginionej polskiej himalaistce, Wandzie Rutkiewicz i...(więcej)
 • -30% Kontener
  „Kontener” rozpoczyna nowy projekt reporterski Wojciecha Tochmana – „Migracje”. Każda z książek cyklu będzie powstawała we współpracy z absolwentem/absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu. „Jeśli chodzi o liczebność...(więcej)
 • od 31,49zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-11-14
  „Kontener” rozpoczyna nowy projekt reporterski Wojciecha Tochmana – „Migracje”. Każda z książek cyklu będzie powstawała we współpracy z absolwentem/absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu. „Jeśli chodzi o...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Pytany jestem często, jak znoszę to, o czym piszę. Jaką osobistą cenę  za to płacę? Odpowiedź nie wydaje mi się ani ważna, ani specjalnie  interesująca. Wolałbym, aby ktoś, kto sięga po moją książkę, sam siebie spytał:...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  "Po co mi ten śmiercionośny upał pełen much? Po co ten smak kamienia w ustach? Po co on tam jechał, ten Polak, i siedział dwa lata, i czemu oni wiecznie się w coś wtrącają, czemu pchają w to nos? Niby że co, że mają jakieś dziwne...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2012-03-30
  Bóg zapłać to kolekcja znanych reportaży Wojciecha Tochmana, w nowym układzie, tworzącym klarowną, spójną całość. Czas stał się ich sprzymierzeńcem, a zmieniony kontekst społeczny zaskakująco uwypuklił opisywane zjawiska....(więcej)
 • od 22,04 zł Brak ofert

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: