Autor: o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27,99 zł Brak ofert
  Znany katecheta o. Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętny? Barwne i ekspresyjne...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową, żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się, najpierw z samym sobą, a później z tą wybraną i jedyną. Polecam” – Radosław Pazura „Początkowo...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Sprawdź, czy jesteś żywym trupem, ocaleńcem, bidulą czy tancerzem – to pomoże Ci zrozumieć przyczynę Twoich zachowań i zyskać nad nimi kontrolę. Poznaj szokujące fakty dotyczące związku między aborcją a syndromem ocaleńca.W...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Opowieści o doświadczeniach Józefa „Egipskiego”, dzięki którym wiele osób zmieniło swe życie na lepsze.Trzynaście lat życia Józefa „Egipskiego” obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony przez swoich braci,...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem.Żeby mieć cel, musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś. Tylko wiedza o tym, kim jesteś,...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica. Kobieta, która nie podoba się sobie, staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie: – wścieknij się,–...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Oba cykle katechez odwołują się do historii starotestamentowego Józefa, który sprzedany przez braci do niewoli, pokonuje kolejne kryzysy i wyciąga lekcje, w wyniku których zostaje zarządcą całego Egiptu. U szczytu kariery pokazuje nam...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: