ISBN:9788301179212

Public relations

Autor: Dariusz Tworzydło, Jerzy Olędzki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Public relations – biała czy czarna magia zarządzania?

Podręcznik akademicki do przedmiotu public relations zawiera najnowszą wiedzę o funkcjach i roli społecznej pełnionej przez PR. Inicjuje nową w polskiej literaturze dyskusję o potrzebie analizy PR jako zjawiska socjologicznego oraz dziedziny wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie demokratyzacji procesów komunikowania społecznego. Poszczególne rozdziały zawierają autentyczne, zaczerpnięte bezpośrednio z praktyki, przykłady różnych działań i zachowań specjalistów PR, obrazujące tezy omawiane w tekstach, a kończą się spisem zalecanej literatury oraz zestawem pytań, na które czytelnik znajdzie odpowiedź w treści danego rozdziału.

Poza podstawową wiedzą z dziedziny PR, podręcznik ten prezentuje zagadnienia dotychczas pomijane lub omawiane bardzo pobieżnie w polskiej literaturze przedmiotu, np.: psychospołeczne podstawy PR, odpowiedzialność i etyka, wewnętrzny PR, PR w instytucjach publicznych i organizacjach pozarządowych oraz finansowych i giełdowych.

Zespół autorski:

Dodatkowym atutem podręcznika jest zespół autorski, który tworzą wybitni specjaliści-naukowcy, wywodzący się z kilku polskich ośrodków akademickich oraz praktycy od wielu lat działający i odnoszący sukcesy w dziedzinie PR. Tworzą go: Anna Adamus-Matuszyńska, Ewa Hope, Barbara Iwankiewicz-Rak, Wojciech Jabłoński, Michał Macierzyński, Wiesław Macierzyński, Jerzy Olędzki, Beata Paczyńska, Waldemar Rydzak, Andrzej Stolarczyk, Aneta Szymańska, Andrzej Świątecki, Jacek Trębecki, Paweł Trochimiuk, Dariusz Tworzydło.

Adresaci książki:

Podręcznik adresowany jest do studentów uczelni wyższych na kierunkach zarządzania i marketingu, dziennikarstwa i komunikacji społecznej, politologii oraz innych nauk społecznych i studiów specjalistycznych z zakresu PR. Stanowi również uzupełnienie teoretycznej wiedzy dla praktyków zajmujących się kreowaniem wizerunku w firmach i organizacjach oraz ich komunikacją ze społeczeństwem.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 30,73

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
30,73 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
35,12 zł onepress.pl
bez DRM mobi epub
od 31,61 zł
(dla stałych klientów)
35,12 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
37,22 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
  26,34 zł
w programie Nexto Premium
41,71 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
33,90 zł
(z kodem prom.)
43,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
43,90 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
43,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
43,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
43,90 zł publio.pl
bez DRM mobi
39,50 zł zinamon.pl
bez DRM epub
39,50 zł zinamon.pl