ISBN:9788301183370

Jutro w Nowym Jorku

Autor: Paweł Oksanowicz Rafał Brzoska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Stron: 248

Opłacalność: 19.76 zł/100 stron

ePUB/Mobi ISBN: 978-83-01-18450-6
"Pan jest niebezpieczny" - powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie. Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia, że wszystko jest możliwe – wystarczy w to wierzyć i konsekwentnie do tego dążyć.
Zaczynał jako kolporter we własnej firmie. Teraz prowadzi biznes bez kompleksów w kraju i na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu nowych rynków o dużym potencjale wzrostu. Najsłynniejszy z nich to Paczkomaty InPost. Ma mnóstwo energii i pomysłów na kolejne biznesy. Chociaż dziś Rafał Brzoska jest w Krakowie lub Warszawie, to zamierza być „Jutro w Nowym Jorku”.
W rozmowie z Pawłem Oksanowiczem opowiada nie tylko o swoim życiu i biznesie, ale też zdradza, w jaki sposób mimo wielu przeszkód i trudności, udało mu się tak szybko rozwinąć firmę oraz podpowiada, jak każdy może osiągnąć sukces.

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 49.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
49.00 zł empik.pl