Analityk systemów. Przygotowanie do egzaminu z inżynierii wymagań

Autor: Karolina Zmitrowicz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 40%

Książka ułatwi czytelnikowi opanowanie informacji niezbędnych do przygotowania się do egzaminu REQB® Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań (ang. Certified Professional for Requirements Engineering, CPRE). Egzamin ten umożliwia zdobycie uznawanego na całym świecie certyfikatu poświadczającego kwalifikacje w obszarze inżynierii wymagań. W książce omówiono wszystkie tematy wyszczególnione w planie nauczania REQB® dla poziomu podstawowego, wersja 2.1 (2014). Dla ułatwienia nauki i lepszego zrozumienia podejmowanych zagadnień zobrazowano je odpowiednio dobranymi przykładami. Po przerobieniu każdego rozdziału książki czytelnik może samodzielnie sprawdzić stan swojej wiedzy, odpowiadając na pytania kontrolne do poszczególnych tematów (będące zarazem celami nauczania określonymi przez REQB). W książce podano również przykładowe pytania egzaminacyjne.
Z książki dowiesz się: - czym jest inżynieria wymagań według programu REQB® i jakie czynności wchodzą w jej skład; - czym są wymagania, jak można je sklasyfikować i jakimi atrybutami powinny się cechować; - jakie miejsce w przedsięwzięciu informatycznym zajmuje inżynieria wymagań i jakie ma znaczenie dla sukcesu projektu; - jak pozyskiwać, analizować i dokumentować wymagania oraz w jaki sposób zapewnić, że są one odpowiedniej jakości; - jaki zakres informacji jest wymagany na egzaminie certyfikacyjnym - co musisz zapamiętać, zrozumieć i potrafić wyjaśnić na przykładach oraz co powinieneś umieć wykorzystać w praktyce; - jakie pytania egzaminacyjne możesz spotkać podczas egzaminu certyfikacyjnego.
Powinieneś wiedzieć: - jakie są podstawowe fazy i charakterystyki cyklu życia produktu; - jakie procesy - zarządcze i wytwórcze - składają się na proces wytwarzania produktu; - w jaki sposób powstaje koncepcja i projekt rozwiązania informatycznego. Książka jest przeznaczona zarówno dla kandydatów przygotowujących się do egzaminu, jak i innych osób pracujących w obszarze Inżynierii Wymagań.
Najlepsza cena: Helion
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 25,80

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25,80 zł helion.pl
mobi epub
od 23,22 zł
(dla stałych klientów)
25,80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
27,13 zł ibuk.pl
mobi epub
31,12 zł litres.pl
mobi epub
33,83 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33,92 zł vagabook.pl
mobi epub
  23,94 zł
w programie Nexto Premium
37,90 zł nexto.pl
mobi epub
38,70 zł swiatebookow.pl
mobi epub
43,00 zł empik.pl
mobi epub
33,00 zł
(z kodem prom.)
43,00 zł woblink.pl
mobi epub
43,00 zł publio.pl
mobi epub
43,00 zł virtualo.pl
mobi
35,90 zł zinamon.pl
epub
35,90 zł zinamon.pl

Karolina Zmitrowicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Analityk systemów. Przygotowanie do egzaminu z inżynierii wymagań"