Laboratorium w szufladzie. Chemia

Autor: Angelika Gumkowska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 30%

„Laboratorium w szufladzie” to cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów, a przede wszystkim praktyków i eksperymentatorów. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów.


Książki są bogato ilustrowane rysunkami i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Takie pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz rozwijania twórczej wyobraźni.


Laboratorium w szufladzie. Chemia to prezentacja wielu doświadczeń o różnym poziomie trudności, podzielonych na trzy kategorie. Podział ten wynika ze skompilowania czynności manualnych, ich ilości oraz zaawansowania sprzętu i odczynników potrzebnych do wykonania doświadczenia. Autorka zaczyna od pokazania chemii codziennej, prostej, obecnej w naszej kuchni czy łazience. Jednak powoli stopień trudności się zmienia, robi się bardziej warsztatowo, aż do wersji zaawansowanej dla wprawnych eksperymentatorów.


Nie ma co ukrywać, że wszelkie eksperymenty związane z chemią, nawet te domowe, łączą się z pewnym ryzykiem, dlatego w książce można znaleźć cenne rady i poznać zasady bezpieczeństwa.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 22,30

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
22,33 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
od 22,98 zł
(dla stałych klientów)
25,53 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
28,71 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
31,89 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
31,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub
31,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
21,90 zł
(z kodem prom.)
31,90 zł woblink.pl
bez DRM epub
22,30 zł zinamon.pl
bez DRM mobi
27,12 zł bramynauki.pl

E-booki podobne do "Laboratorium w szufladzie. Chemia"