Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka

Autor: Zasław Adamaszek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 43%

Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka to książka, w której autorzy pokazują, jak budować i jak programować modele maszyn. W pierwszej części, poświęconej budowie modeli, poznasz proste i umiarkowanie złożone konstrukcje techniczne. Druga część pomoże Ci odkryć, jak można je wyposażyć w autonomię działania, namiastkę inteligencji i elastyczność reagowania na zmienne środowisko użytkowania. Przekonasz się, że programowanie wymaga mniej wysiłku fizycznego niż klasyczne modelarstwo, ale niezwykle silnie pobudza intelektualnie. Zachęcamy więc do twórczej zabawy!


Kolejny tytuł z serii „Laboratorium w Szufladzie”. Jest to cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów… a przede wszystkim praktyków i eksperymentatorów. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów.

Każda z książek cyklu jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy, niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego – twórczej wyobraźni.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.21 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 22,33

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
22,33 zł ibuk.pl
mobi epub
25,46 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28,71 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 28,08 zł
(dla stałych klientów)
31,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31,90 zł litres.pl
mobi epub
32,76 zł woblink.pl
mobi epub
38,99 zł empik.pl
mobi epub
39,00 zł publio.pl
mobi epub
39,00 zł virtualo.pl
mobi
28,70 zł zinamon.pl
epub
28,70 zł zinamon.pl

Zasław Adamaszek - inne e-booki

E-booki podobne do "Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka"