Nanotechnologia w praktyce

Autor: Kamila Żelechowska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 37%

Jest to pierwsza tego typu pozycja na rynku polskim. Dostarcza praktycznej wiedzy dotyczącej przeprowadzania doświadczeń laboratoryjnych z obszaru nanotechnologii. Opisana jest zarówno synteza, jak i badanie właściwości otrzymanych nanomateriałów oraz przykłady komercyjnego wykorzystania nanostruktur. Każdy rozdział rozpoczyna się wstępem, potem jest opis wykonania doświadczenia i dodatkowy opis metody pomiarowej oraz interpretacja uzyskanych wyników. Każde z przedstawionych w publikacji doświadczeń zostało wykonane przeze mnie w laboratorium, a większość wykonywali również studenci z pozytywnym efektem. Wszystkie zdjęcia, rysunki i wykresy są robione samodzielnie. Jest to o tyle ważne, iż coraz częściej można spotkać się z sytuacją, gdy doświadczenie opisane w publikacji naukowej nie daje się odtworzyć w innym laboratorium. Dotyczy to zarówno skomplikowanych, jak i bardzo prostych doświadczeń.


Pozycja obejmuje materiał interdyscyplinarny (chemia, fizyka, inżynieria materiałowa). Pozwala na szersze spojrzenie na naukę i nie zamykanie jej w określonych ramach.


Książka może stanowić gotową instrukcję do laboratorium dla studentów nauk przyrodniczych. Wybrane doświadczenia mogą być również wykorzystane w formie demonstracji w czasie lekcji czy wykładu.


Dokładny opis doświadczeń, pozwala na ich odtworzenie nawet przez mniej wprawnych eksperymentatorów.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.34 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 39,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
39,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
47,25 zł ibuk.pl
mobi epub
50,27 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 45,36 zł
(dla stałych klientów)
50,40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
52,29 zł woblink.pl
mobi epub
56,70 zł swiatebookow.pl
mobi epub
56,70 zł ravelo.pl
mobi epub
62,99 zł empik.pl
mobi epub
63,00 zł publio.pl
mobi
56,70 zł zinamon.pl
epub
56,70 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Nanotechnologia w praktyce"