Dysfunkcjonalność rodziny jako przedmiot postępowania wykonawczego w prawie rodzinnym i opiekuńczym

Autor: Daniel Jakimiec

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 30%

W książce Dysfunkcjonalność rodziny jako przedmiot postępowania wykonawczego w prawie rodzinnym i opiekuńczym została przedstawiona zależność między stadium przedsądowym pomocy rodzinie oraz stadium sądowym. Uwagi dotyczące stadium przedsądowego  koncentrują   się  na  roli  pedagogów  szkol-nych,  podmiotów realizujących zadania interdyscyplinarne „Niebieskiej Karty”, asystentów rodziny, rodzin wspierających, placówek wsparcia dziennego i innych podmiotów funkcjonujących            w strukturach or-ganizacyjnych gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej oraz w  powiatowych   centrach  po-mocy  rodzinie.
Autor dokonuje także analizy czynności sądu w postępowaniu wykonawczym w sprawach rodzinnych           i opiekuńczych. Jego rozważania skupiają się na przeciwdziałaniu dysfunkcjonalności rodziny, przede wszyst-kim  przez wskazanie  optymalnych  metod  dążenia  do reintegracji naturalnego środowiska rodzinnego osób objętych sądowym postępowaniem wykonawczym w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.54 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 69,30

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
69,30 zł ibuk.pl
mobi epub
od 71,28 zł
(dla stałych klientów)
79,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
83,16 zł woblink.pl
mobi epub
89,10 zł ravelo.pl
mobi epub
89,10 zł swiatebookow.pl
mobi epub
98,99 zł empik.pl
mobi epub
99,00 zł litres.pl
mobi epub
99,00 zł publio.pl
mobi epub
99,00 zł virtualo.pl
mobi
89,10 zł zinamon.pl
epub
89,10 zł zinamon.pl

Daniel Jakimiec - inne e-booki

E-booki podobne do "Dysfunkcjonalność rodziny jako przedmiot postępowania wykonawczego w prawie rodzinnym i opiekuńczym"