Komunikacja marketingowa. Modele, struktury, formy przekazu

Autor: Jan W. Wiktor

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 35%

Książka jest pogłębioną refleksją nad komunikacją marketingową w szerokim, wielowymiarowym, interdyscyplinarnym wymiarze. Szczegółowo prezentuje jej narzędzia ujęte w 4 podstawowe formy przekazu – promocję osobistą, reklamę, promocję dodatkową i public relations. Omawia ich cechy i właściwości, akcentując wymiary integracji, konfigurację i zależność między nimi w dwóch odmiennych, jednak wzajemnie się uzupełniających środowiskach komunikacji: tradycyjnym i hipermedialnym.
Praca nawiązuje do najnowszej wiedzy z teorii komunikacji społecznej, zarządzania i marketingu oraz do rozwiązań kształtujących komunikację marketingową pod wpływem zmian w technice i technologii komunikacji, rozwoju Internetu, jego narzędzi i aplikacji. Przedstawia zarazem interesujące przykłady i doświadczenia kampanii promocyjnych.
Nowoczesny i oryginalny sposób ujęcia problematyki czynią z książki znaczące źródło wiedzy i inspiracji dla pracowników naukowych, studentów kierunków ekonomicznych, społecznych i humanistycznych, a także – w części – kierunków prowadzonych na uczelniach technicznych i przyrodniczych.
Praca przydatna dla specjalistów marketingu przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji społecznych, agencji reklamowych w tworzeniu atrakcyjnych strategii komunikacji marketingowej, strategii których ramy w triadzie: modele–struktury–instrumenty, prezentuje właśnie ta książka.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 30,73

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
30,73 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
od 33,84 zł
(dla stałych klientów)
37,60 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
39,51 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
  26,34 zł
w programie Nexto Premium
41,71 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
43,90 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
47,00 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
37,00 zł
(z kodem prom.)
47,00 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
47,00 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
47,00 zł virtualo.pl
bez DRM mobi
39,50 zł zinamon.pl
bez DRM epub
39,50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Komunikacja marketingowa. Modele, struktury, formy przekazu"