ISBN:9788301196851

E-commerce

Autor: Justyna Skorupska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 23%

Książka jest pierwszą na rynku publikacją z zakresu e-commerce uwzględniającą polską specyfikę. Obejmuje zarówno aspekty strategiczne, jak i finansowe handlu w internecie oraz zawiera pełen proces: od strategii e-biznesu aż po budowanie business case i zarządzanie kanałem e-commerce. Jest wzbogacona o studia przypadków z polskiego rynku oraz o praktyczne narzędzia zarządcze.


Została napisana z myślą o praktykach związanych z branżą handlu internetowego. Jest również cennym źródłem wiedzy dla studentów kierunków ekonomii, zarządzania, marketingu i handlu elektronicznego.


Świetne kompendium wiedzy na temat handlu elektronicznego, w którym autorka zawarła podstawowe pojęcia i definicje dotyczące tego rynku, zarówno w wymiarze makro-, jak i mikrootoczenia. Wskazuje, w jaki sposób rozwija się e-commerce i jakie są główne determinanty tego wzrostu. Istotnym elementem poradnika są zasady budowania strategii dla e-handlu w kontekście modelowania tego biznesu, budowania unikatowych wartości dla klienta oraz stawiania celów i zwrotu z inwestycji w podejmowane działania.


Ważnym elementem książki jest charakterystyka specyfiki klienta online oraz budowanie efektywnych i korzystnych doświadczeń nie tylko w kontekście samej architektury sklepu, ale szeroko rozumianych taktyk i narzędzi e-marketingowych w ramach całego procesu zakupowego i punktów styku sklepu internetowego z klientem.


Książkę rekomenduję wszystkim zajmującym się budowaniem i rozwojem handlu elektronicznego, w szczególności właścicielom sklepów i platform handlowych online, przedsiębiorcom skoncentrowanym na biznesie online, studentom i wszystkim, których interesują elementy budowania dynamicznych modeli e-commerce.


Jacek Kotarbiński

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 45.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 6.92 zł
(dostęp online)
45.50 zł ibuk.pl
mobi epub
47.90 zł empik.pl
mobi epub
50.15 zł woblink.pl
mobi epub
52.00 zł sensus.pl
mobi epub
od 46.80 zł
(dla stałych klientów)
52.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
52.00 zł onepress.pl
mobi epub
53.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
54.73 zł ebuczek.pl
mobi epub
59.00 zł virtualo.pl
mobi epub
59.01 zł publio.pl
mobi epub
  39.00 zł
w programie Nexto Premium
60.45 zł nexto.pl
mobi epub
65.00 zł swiatebookow.pl
mobi
58.50 zł zinamon.pl
epub
58.50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "E-commerce"