Ekonomia z elementami opisu gospodarki turystycznej i rekreacyjnej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 31%

Podręcznik z zakresu ekonomii przeznaczony dla studentów kierunku Turystyka i rekreacja, a także kierunków pokrewnych. Jako pierwszy na rynku łączy w sobie treści, które w tradycyjnym systemie kształcenia przekazywane są w ramach dwóch komplementarnych względem siebie, ale jednak odrębnych przedmiotów: Ekonomii i Ekonomiki turystyki i rekreacji.


Autorzy w ramach jednej publikacji zebrali niezbędną studentom ogólną wiedzę ekonomiczną z wiedzą przedmiotową – poszczególne zagadnienia ekonomiczne zostały od razu przeniesione na grunt kierunkowych zainteresowań studenta. Ułatwia to odbiór prezentowanych treści i poprawia efektywność procesu dydaktycznego – tak w zakresie poznania podstaw ekonomii, jak i w aspekcie kierunkowym – związanym ze zrozumieniem mechanizmów kierujących ekonomicznymi wyborami uczestników turystyki i rekreacji.


Struktura podręcznika została określona na podstawie programów przedmiotów Ekonomia i Ekonomika turystyki i rekreacji. Treści zostały dobrane tak, aby podręcznik mógł być zrealizowany w ramach godzin wynikających z powszechnych standardów kształcenia, tj. w wymiarze łącznym ok. 120 godzin lekcyjnych.


Zespół autorski tworzą pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.43 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 54,51

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
54,51 zł litres.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
55,30 zł ibuk.pl
mobi epub
63,20 zł sensus.pl
mobi epub
63,20 zł onepress.pl
mobi epub
od 56,88 zł
(dla stałych klientów)
63,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
67,15 zł vagabook.pl
mobi epub
72,68 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  47,40 zł
w programie Nexto Premium
79,00 zł nexto.pl
mobi epub
69,00 zł
(z kodem prom.)
79,00 zł woblink.pl
mobi epub
79,00 zł publio.pl
mobi epub
79,00 zł virtualo.pl
mobi
71,10 zł zinamon.pl
epub
71,10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Ekonomia z elementami opisu gospodarki turystycznej i rekreacyjnej"