HR Business Partner

Autor: Karina Popieluch

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 40%

Rola HR Business Partnera jest w Polsce mocno niedookreślona. Zarówno studenci jak i praktycy cały czas poszukują wiedzy, która wyjaśniałaby nie tylko teoretyczne aspekty roli i kompetencji na tym stanowisku, ale też pokazywałaby najlepsze praktyki i wskazywała źródła inspiracji.


Autorzy książki to wybitni praktycy, którzy podjęli się wyzwania jakim jest selekcja i synteza wybranych modeli teoretycznych. Kierując się własnym doświadczeniem, stworzyli przystępny opis roli HR Business Partnera.


W pierwszej części publikacji zostały zebrane wiodące koncepcje roli HR Business Partnera i przypisywanych jej kompetencji na przestrzeni ostatnich 20 lat. Czytelnik znajdzie w jednym miejscu modele i główne założenia.


Druga część książki jest fundamentem merytorycznym roli HR Business Partnera. Prowadzi od ogólnej koncepcji organizacji i jej operacjonalizacji, poprzez strategię HR, do elementarnej wiedzy w zakresie cyklu życia pracownika.


W publikacji zawarte są też treści ukazujące wymiary i przyszłość roli HR Business Partnera. Autorzy przez pryzmat konkretnych zagadnień przedstawiają współczesne trendy, ogólne koncepcje, narzędzia i studium przypadku ich wdrożenia.


Książka jest cennym źródłem wiedzy zarówno dla studentów studiów podyplomowych z zakresu HR Business Partner oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi, jak i praktyków.

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.34 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 37,80

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
63,00 zł litres.pl
mobi epub
37,80 zł sensus.pl
mobi epub
od 34,02 zł
(dla stałych klientów)
37,80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
37,80 zł onepress.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
44,10 zł ibuk.pl
mobi epub
53,55 zł vagabook.pl
mobi epub
  37,80 zł
w programie Nexto Premium
59,85 zł nexto.pl
mobi epub
53,00 zł
(z kodem prom.)
63,00 zł woblink.pl
mobi epub
63,00 zł virtualo.pl
mobi epub
63,00 zł publio.pl
mobi
56,70 zł zinamon.pl
epub
56,70 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "HR Business Partner"