ISBN:9788301201395

Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern, Cary Cooper

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 45%

Choć zaczynają od tego, że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania, Stefan Stern i Cary Cooper pokazują, że istnieje wiele złych. Pierwszy, który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem, to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca, nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jeden: zarządzanie oparte na mikrozarządzaniu, zbieraniu danych w setkach tabel i kontroli informacji. I ten, którego podstawą są wyłącznie pieniądze – czy jako motywacja, czy jako jedyne uzasadnienie każdej decyzji.
W 44 rozdziałach autorom udało się opisać problemy, z którymi w pewnym momencie spotykamy się wszyscy. Niektóre z nich, takie jak mikrozarządzanie czy zarządzanie strachem, na szczęście odchodzą już do lamusa (choć powoli). Jednak inne nadal mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało się zmienić (bo po co komu zaangażowany pracownik, no i przecież zlecenia są lepsze od etatów, prawda?). Wszystko to umocowane jest w ich doświadczeniach, badaniach i rozmowach z biznesowymi autorytetami, z których dziewięć stanowi świetne uzupełnienie dowcipnych i celnych opowieści o mitach.
Stern i Cooper starają się zwrócić uwagę na to, jak istotna może być w firmie ludzka perspektywa. Nie tylko dla pracownika, lecz również dla szefa, któremu w końcu powinno być wolno mieć problemy czy uczucia i który czasem może czegoś nie wiedzieć. Jesteś szefem, chcesz nim zostać lub chciałbyś mu coś powiedzieć? Chyba nie można było lepiej trafić.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.31 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 32.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
32.45 zł onepress.pl
mobi epub
od 29.21 zł
(dla stałych klientów)
32.45 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
41.30 zł ibuk.pl
mobi epub
46.61 zł litres.pl
mobi epub
49.65 zł empik.pl
mobi epub
49.73 zł ebuczek.pl
mobi epub
50.15 zł woblink.pl
mobi epub
52.51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
53.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  35.40 zł
w programie Nexto Premium
54.87 zł nexto.pl
mobi epub
59.00 zł virtualo.pl
mobi epub
59.01 zł publio.pl
mobi
53.10 zł zinamon.pl
epub
53.10 zł zinamon.pl

Cary Cooper - inne e-booki

E-booki podobne do "Mity zarządzania"