ISBN:9788301203191

Trener w rolach głównych

Autor: Rafał Żak, Justyna Matras

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Oszczędzasz: 30%

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak, doświadczeni trenerzy biznesu, prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera, którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki, jak powinien pracować trener jako:
• PROJEKTANT
Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?
• TRENER
Jak wykorzystać narzędzia i sprawną komunikację, by zrealizować cele sesji szkoleniowych? Jak budować i podtrzymywać atmosferę pracy wspierającą grupowe uczenie się przez doświadczenie? W jaki sposób skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby grupy?
• FACYLITATOR
Jak zapewnić konstruktywny i bezpieczny przebieg procesów grupowych? Jak wspierać grupy w rozumieniu procesów grupowych? W jaki sposób facylitować procesy komunikacji wewnątrzgrupowej ukierunkowanej na cel?
• KONSULTANT
Jak diagnozować potrzeby szkoleniowe i pozaszkoleniowe osób, grup i organizacji na podstawie dowodów? Jak edukować i wspierać klienta w wyborze adekwatnych do potrzeb, etycznych i skutecznych rozwiązań rozwojowych? Jak prowadzić ewaluację procesów rozwojowych?
• LIDER ROZWOJU
Jak tworzyć i skutecznie realizować strategie rozwoju zasobów ludzkich w organizacjach? Jak projektować i rozwijać zintegrowane systemy zarządzania kompetencjami w organizacjach? Jak zarządzać złożonymi projektami i programami rozwojowymi w organizacji?
Celem publikacji jest umożliwienie czytelnikom zdobycia lub poszerzenia kompetencji w zakresie prowadzenia działań rozwojowych. Autorzy dają wskazówki, jak kształtować współpracę z klientem usług rozwojowych od momentu dotarcia do niego do oceny efektów zrealizowanego projektu.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.52 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 66.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
66.50 zł ibuk.pl
mobi epub
75.05 zł litres.pl
mobi epub
76.00 zł onepress.pl
mobi epub
od 68.40 zł
(dla stałych klientów)
76.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
77.60 zł gandalf.com.pl
mobi epub
85.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
87.40 zł swiatebookow.pl
mobi epub
95.00 zł empik.pl
mobi epub
  57.00 zł
w programie Nexto Premium
95.00 zł nexto.pl
mobi epub
95.00 zł virtualo.pl
mobi epub
95.01 zł publio.pl
mobi
85.50 zł zinamon.pl
epub
85.50 zł zinamon.pl
epub
95.00 zł
(z kodem prom.)
95.00 zł woblink.pl

Rafał Żak, Justyna Matras - inne e-booki

E-booki podobne do "Trener w rolach głównych"