Nie traćmy ani chwili

Autor: Jill Mansell

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 480

Opłacalność: 5.83 zł/100 stron

Oszczędzasz: 15%

Dexter dowiaduje się o śmierci siostry. Musi zaopiekować się siostrzenicą. Czeka go wyboista droga, pełna wyrzeczeń i obowiązków. Koniec z imprezami, wyjazdami, modnymi klubami i kobietami na jedną noc. Od teraz jedyną kobietą w jego życiu jest malutka Delphi, która potrafi dać w kość, jak tylko potrafią maluchy. Dexter wie, że nic już nie będzie takie, jak dawniej. Wyprowadza się z dzieckiem do wiejskiego domu pod Londynem. Tęskni za dawnym życie singla. Jest przerażony odpowiedzialnością, która na niego spadła i strachem przed niesforną i pełna energii dziewczynką. Na szczęście są wokół empatyczni sąsiedzi, którzy zawsze przybywają na czas, ratując niewyspanego, umęczonego i niedoświadczonego rodzica.

Czy Dexter podoła wyzwaniom samotnego ojca? Czy znajdzie kobietę, która pokocha jego i Delphi? Odpowiedzi trzeba poszukać w komiksowych historyjkach, które rysuje do gazet przemiła Molly. Jest inteligentna, śliczna i uzdolniona. Niestety, zakochuje się w niewłaściwych mężczyznach. Trzymamy kciuki liczymy na szczęśliwe zakończenie!

Kto przeczytał Spacer w parku wie, że książki Jill Mansell uzależniają. Zatem Nie traćmy ani chwili, nowa powieść autorki romantycznych bestsellerów już wkrótce w księgarniach.

Kocham wszystkie moje czytelniczki i mam nadzieję, że w Polsce też polubią moją kolejną książkę, będą się śmiały i płakały, i nie zasną, póki jej nie skończą!

Jill Mansell

(Z wywiadu WL z autorką)

Kobieca literatura w angielskim stylu? Czemu nie. Czytam. Przez ramię mojej żony.

Radosław Krzyżowski (Serialowy Michał Sambor „Na dobre i na złe”)

Najlepsza cena: Milion talentów
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 27,97

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
27,97 zł miliontalentow.pl
bez DRM mobi epub
29,62 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub
32,90 zł koobe.pl

Jill Mansell - inne e-booki

E-booki podobne do "Nie traćmy ani chwili"