ISBN:9788308058572

Cztery rzęsy nietoperza

Autor: Hanna Kowalewska

Seria wydawnicza: Zawrocie, część 6.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 624

Opłacalność: 3.74 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Szósta część cyklu powieściowego o perypetiach Matyldy, która wbrew całemu wrogiemu jej światu, postanowiła być szczęśliwa. I udaje jej się to, mimo że ma przeciwko sobie wielu nieprzyjaciół.

Zawrocie to urokliwa posiadłość i azyl, w którym Matylda lubi się czasem ukryć. Teraz postanawia uczynić je domem dla siebie, Pawła i dziecka, którego oczekuje. Jeden wspólny miesiąc, planowanie ślubu i ...niespodziewana rozłąka, bo ukochany mężczyzna jest zmuszony nagle lecieć do Stanów. Muszę teraz nauczyć się kochać na odległość, co nie jest łatwe, zwłaszcza gdy tak wiele osób z najbliższego otoczenia nie akceptuje ich związku i próbuje ich skłócić, oraz rozdzielić na zawsze.

Na domiar złego ktoś straszy Matyldę. Zagadkowe ślady prowadzą nie tylko do zamieszkujących osadę nad jeziorem ekscentrycznych przyjaciół Pawła, ale i warszawskich znajomych Matyldy oraz najbliższych jej osób. Nawet sam Paweł wydaje się coś ukrywać. 

Kim jest tajemniczy prześladowca? Czy decyzja o ślubie nie zapadła przedwcześnie? Jak uporać się z niechęcią ludzi wokół  i całym bagażem relacji z przeszłości?

Jedno jest pewne – Matylda, mimo rosnącego niezadowolenia znajomych, nie zamierza przestać robić wszystkiego po swojemu, zadziwiać nietuzinkowymi pomysłami na życie, ani w żaden sposób poddać się. To nie byłoby w jej stylu. Rozpoczyna prywatne śledztwo, które prowadzi do zaskakującego finału.

 

Hanna Kowalewska, autorka bestselerowego cyklu o Zawrociu, kazała czekać czytelnikom na dalsze przygody Matyldy ponad 5 lat. Ale było warto! Pisarka po raz kolejny serwuje literacką ucztę, na którą składają się: rewelacyjnie nakreślony portret małej, zamkniętej społeczności, niesamowity klimat, mistrzowsko skonstruowana, niemal kryminalna, intryga i duża porcja tajemnic. To także piękna i poruszająca opowieść o pełni uczuć, dojrzewaniu do nowych ról, przełamywaniu ograniczeń i odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz swojego miejsca na ziemi.

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 23.32 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.32 zł sensus.pl
mobi epub
od 20.99 zł
(dla stałych klientów)
23.32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.32 zł septem.pl
mobi epub
23.62 zł litres.pl
mobi epub
23.99 zł inverso.pl
mobi epub
24.61 zł gandalf.com.pl
mobi epub
48.00 zł
Cena dubletu: papier i e-book
25.42 zł literackie.pl
mobi epub
39.90 zł
Cena dubletu: papier i e-book
25.42 zł literackie.pl
mobi epub
25.42 zł ibuk.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17.94 zł
w programie Nexto Premium
27.81 zł nexto.pl
mobi epub
29.90 zł woblink.pl
mobi epub
29.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.90 zł publio.pl

Hanna Kowalewska - inne e-booki

Zawrocie - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Cztery rzęsy nietoperza"