ISBN:9788308058688

Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych

Autor: Anna Kamińska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 324

Opłacalność: 7.13 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Czternaście prawdziwych historii osób adoptowanych w dzieciństwie, które po wielu latach decydują się odszukać swoich biologicznych rodziców, a także rodzeństwo, o którym nie mieli pojęcia.

Autorką tego przejmującego reportażu jest Anna Kamińska, dziennikarka i publicystka, znana głównie za sprawą bestsellerowej książki Simona – jednego z największych hitów wydawniczych roku.

Bohaterami Odnalezionych są księgowa, artysta malarz, dyrektor dużej firmy, pedagog i inni. Jedni o swojej przeszłości dowiedzieli się od rodziców, niektórzy przypadkiem, inni od „życzliwych” znajomych lub złośliwych kolegów z podwórka. Wszyscy, chcąc poznać prawdę o sobie, postanowili stawić czoło lękowi i ruszyć na spotkanie z nieznanym. Przez lata żyli otoczeni miłością rodziców adopcyjnych, jednak w przeświadczeniu, że są jedynakami. Perspektywa spotkania „prawdziwej” rodziny - a zwłaszcza rodzeństwa, bo rodzice często już nie żyją - jest ekscytująca, ale i budzi obawy. Bywa, że ostateczny wynik poszukiwań gorzko rozczarowuje, bywa, że przynosi ulgę jaką daje odkrycie długo skrywanej prawdy.

Efekty opisanych w książce wypraw okazują się bardzo różne — Kuba zaczyna inaczej malować, Ania postanawia walczyć z bulimią, Tomek nareszcie jest szczęśliwy, a Patrycja boi się odnalezionej siostry kryminalistki. Jedni silnie wiążą się z rodziną biologiczną, drudzy dopiero poznawszy swoich krewnych, potrafią docenić wartość miłości, którą otacza ich rodzina adopcyjna. I choć każda z tych historii jest wyjątkowa, to wszystkie niezwykle poruszające.

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23.11 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20.80 zł
(dla stałych klientów)
23.11 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.32 zł bezdroza.pl
mobi epub
23.99 zł inverso.pl
mobi epub
24.61 zł gandalf.com.pl
mobi epub
39.90 zł
Cena dubletu: papier i e-book
25.42 zł literackie.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  17.94 zł
w programie Nexto Premium
27.81 zł nexto.pl
mobi epub
29.90 zł publio.pl
mobi epub
29.90 zł litres.pl
mobi epub
29.90 zł ibuk.pl
mobi epub
30.90 zł woblink.pl

Anna Kamińska - inne e-booki

E-booki podobne do "Odnalezieni"