ISBN:9788308058961

Topielica

Autor: Gaja Grzegorzewska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Opłacalność: 8.68 zł/100 stron

Trzecia powieść o perypetiach prywatnej detektyw Julii Dobrowolskiej. Książka uhonorowana Nagrodą Wielkiego Kalibru za najlepszy kryminał roku.

Tym razem wydarzenia rozgrywają się w pięknej, mazurskiej scenerii, na niespokojnych wodach jeziora. Jest upalne lato. Julia Dobrowolska wraz z gwiazdą telewizyjnego kryminalnego show, Wiktorem Bergenem, przyjeżdżają na pojezierze szkolić przyszłych śledczych. Po skończeniu kursu planują spędzić w okolicy spokojny urlop.

Niestety z planów tych nic nie wyszło za sprawą nieoczekiwanych kłopotów, które Julia przyciąga niczym magnes. Zaczęło się od spotkania z byłym kochankiem, komisarzem policji Aaronem Goldenthalem, i jego nową dziewczyną, którzy razem z grupą przyjaciół żeglują po jeziorach. Julia przekornie decyduje się popłynąć z nimi w dalszy rejs. Wkrótce znajduje w wodzie zwłoki. Tymczasem między członkami załogi, skupionymi na niewielkiej przestrzeni jachtu i skazanymi na swoje towarzystwo, narastają napięcie i wzajemna podejrzliwość. Każdy z nich skrywa jakiś sekret…

Na jednym z postojów grupa zabiera na pokład nieznajomą kobietę. Nad jezioro nadciąga potężna nawałnica, ale to nie wiatr stanowi największe zagrożenie…

Biały szkwał na jeziorze, morderstwo i gra namiętności. To wszystko znajdziemy w najnowszej powieści Gaji Grzegorzewskiej.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Gaja Grzegorzewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Topielica"