ISBN:9788308058961

Topielica

Autor: Gaja Grzegorzewska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 272

Opłacalność: 6.18 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Trzecia powieść o perypetiach prywatnej detektyw Julii Dobrowolskiej. Książka uhonorowana Nagrodą Wielkiego Kalibru za najlepszy kryminał roku.

Tym razem wydarzenia rozgrywają się w pięknej, mazurskiej scenerii, na niespokojnych wodach jeziora. Jest upalne lato. Julia Dobrowolska wraz z gwiazdą telewizyjnego kryminalnego show, Wiktorem Bergenem, przyjeżdżają na pojezierze szkolić przyszłych śledczych. Po skończeniu kursu planują spędzić w okolicy spokojny urlop.

Niestety z planów tych nic nie wyszło za sprawą nieoczekiwanych kłopotów, które Julia przyciąga niczym magnes. Zaczęło się od spotkania z byłym kochankiem, komisarzem policji Aaronem Goldenthalem, i jego nową dziewczyną, którzy razem z grupą przyjaciół żeglują po jeziorach. Julia przekornie decyduje się popłynąć z nimi w dalszy rejs. Wkrótce znajduje w wodzie zwłoki. Tymczasem między członkami załogi, skupionymi na niewielkiej przestrzeni jachtu i skazanymi na swoje towarzystwo, narastają napięcie i wzajemna podejrzliwość. Każdy z nich skrywa jakiś sekret…

Na jednym z postojów grupa zabiera na pokład nieznajomą kobietę. Nad jezioro nadciąga potężna nawałnica, ale to nie wiatr stanowi największe zagrożenie…

Biały szkwał na jeziorze, morderstwo i gra namiętności. To wszystko znajdziemy w najnowszej powieści Gaji Grzegorzewskiej.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 16.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  10.08 zł
w programie Nexto Premium
16.80 zł nexto.pl
mobi epub
od 19.66 zł
(dla stałych klientów)
21.84 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.49 zł inverso.pl
mobi epub
23.06 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23.80 zł ibuk.pl
mobi epub
25.48 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28.00 zł publio.pl
mobi epub
28.00 zł litres.pl
mobi epub
29.00 zł woblink.pl

Gaja Grzegorzewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Topielica"