ISBN:9788308067864

Bob Honey robi swoje

Autor: Sean Penn

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Oszczędzasz: 40%

Bob Honey z trudem nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Ma dosyć wciskania mu marketingowych bredni, dosyć świata, w którym nawet orgazm nie jest realny, dopóki nie napisze się o nim na Twitterze. Jako modelowy biznesmen ze starej amerykańskiej szkoły sprzedaje zbiorniki septyczne świadkom Jehowy i organizuje pokazy pirotechniczne dla zagranicznych dyktatorów. Jest też zatrudniony jako kontraktowy zabójca przez sekcję wywiadu Stanów Zjednoczonych, w tajnym programie likwidacji zniedołężniałych seniorów oraz wszystkich innych, którzy nadwyrężają zasoby konsumpcyjnego społeczeństwa.
Kiedy życiem Boba zaczyna się interesować wścibski dziennikarz, Honey nie jest pewien, czy oznacza to dla niego szansę na przyjaźń, czy raczej początek końca. Widząc, jak wszyscy dokoła węszą wszędzie zdradę i dopatrują się terroryzmu, uznaje, że nadszedł czas, aby coś zmienić – jeśli wcześniej sam nie zostanie zlikwidowany przez swoich tajemniczych zwierzchników lub zdemaskowany przez żarłoczne media…

„Podejrzewam, że Thomas Pynchon i Hunter S. Thompson pokochaliby tę książkę” – Salman Rushdie

„Prowokuje i daje dużo frajdy” – „Kirkus Reviews”

O Autorze:
Sean Penn – zdobywca dwóch Oscarów dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za role w „Rzece tajemnic” i „Obywatelu Milku”. Pracował jako aktor, scenarzysta, producent i reżyser przy ponad setce spektakli teatralnych i filmów. Jako dziennikarz publikował w „San Francisco Chronicle”, „The Nation” i „The Huffington Post”. Powieść „Bob Honey robi swoje” pierwotnie ukazała się jako audiobook, czytany przez samego autora występującego pod pseudonimem Pappy Pariah, i odniosła spektakularny sukces.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 16.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 15.12 zł
(dla stałych klientów)
16.80 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.49 zł inverso.pl
mobi epub
23.06 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23.24 zł litres.pl
mobi epub
38.00 zł
Cena dubletu: papier i e-book
23.80 zł literackie.pl
mobi epub
23.80 zł ibuk.pl
mobi epub
25.48 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16.80 zł
w programie Nexto Premium
26.04 zł nexto.pl
mobi epub
28.00 zł woblink.pl
mobi epub
28.00 zł publio.pl

E-booki podobne do "Bob Honey robi swoje"