ISBN:9788308071762

Żal po stracie

Autor: Ewa Woydyłło

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Oszczędzasz: 22%

Umiera ktoś bliski. Rozpada się nasz związek. Dowiadujemy się o chorobie. Tracimy pracę. Te i inne sytuacje mają wspólny mianownik: rozsypuje się nasz dotychczasowy świat.
W kolejnej swojej książce ceniona psycholog Ewa Woydyłło pisze o stracie rozumianej bardzo szeroko. Pokazuje, jak radzić sobie z emocjami po traumie. Autorka przekonuje, że cierpienie należy oswajać, a po stracie określić się na nowo w dalszym życiu i uwierzyć, że szczęście jest możliwe. Odwołuje się do własnej biografii, osobistych doświadczeń utraty i skutecznych sposobów, które pomogły jej wyjść z trudności.
„Żal po stracie. Lekcje akceptacji” to książka, która pozwala odnaleźć się w nowej sytuacji oraz odzyskać spokój serca i umysłu.

O Autorce:
EWA WOYDYŁŁO jako psycholog zajmuje się terapią osób uzależnionych oraz mających problemy z relacjami w rodzinie lub w miejscu pracy. W ramach Fundacji im. Stefana Batorego kieruje Regionalnym Programem Przeciwdziałania Uzależnieniom. Przyczyniła się do rozpowszechnienia w Polsce leczenia według tzw. modelu Minnesota, opartego na partnerstwie profesjonalistów z ruchem Anonimowych Alkoholików.
Pisze książki pełne wiary w nieskończone możliwości, jakie możemy w sobie odkryć, aby świadomie i z powodzeniem kierować swoim życiem.
Autorka m.in.: – Zaproszenie do życia, – Wyzdrowieć z uzależnienia, – Sekrety kobiet, – My – rodzice dorosłych dzieci, – W zgodzie ze sobą, – Podnieś głowę, – Rak duszy. O alkoholizmie, – Buty szczęścia.
Za książkę Rak duszy została nagrodzona przez czytelników „Charakterów” Nagrodą Teofrasta.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 21.84 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19.66 zł
(dla stałych klientów)
21.84 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.84 zł septem.pl
mobi epub
22.49 zł inverso.pl
mobi epub
23.80 zł ibuk.pl
mobi epub
23.88 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16.80 zł
w programie Nexto Premium
26.04 zł nexto.pl
mobi epub
28.00 zł litres.pl
mobi epub
28.00 zł woblink.pl
mobi epub
28.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28.00 zł publio.pl

Ewa Woydyłło - inne e-booki

E-booki podobne do "Żal po stracie"