ISBN:9788310130631

Tropiciele

Autor: Małgorzata Karolina Piekarska

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Stron: 256

Opłacalność: 8.2 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Intrygująca powieść detektywistyczna dla młodzieży. Zawiera wątki przygodowe i edukacyjne. Rodzinna tajemnica, zagadka do rozwiązania, stary dom z tajemniczym strychem, przygoda, pierwsza miłość, czyli wszystko to, co powinna zawierać dobra lektura dla młodego czytelnika.

Kuba wraz z rodziną przeprowadza się na Saską Kępę, do dużego, starego domu po zmarłym dziadki. Wyrwany ze swojego środowiska tęskni do dawnych kolegów i nie może odnaleźć się w nowym otoczeniu. Moment, w którym poznaje Jagodę sprawia, że jego nudne dotąd życie nabiera tempa. Za sprawą dziewczyny Kuba wstępuje do harcerstwa, gdzie poznaje nowych przyjaciół i wraz z zastępem „Tropicieli” bierze udział w wyjaśnianiu tajemnicy zaginionych rodzinnych klejnotów. A zaczęło się od znalezienia na strychu tajemniczego pudełka z pocztówkami.

Wciągająca opowieść z ciekawym tłem historycznym, które przybliża wydarzenia z powstania warszawskiego, oraz biografię Wacława Chodkowskiego, przedwojennego malarza, który był autorem wspomnianych w powieści pocztówek, znalezionych po latach przez jego krewną, autorkę książki.

 

Małgorzata Karolina Piekarska – dziennikarka prasowa i telewizyjna, pisarka. Na co dzień związana z TVP Warszawa i TVP Regionalną, gdzie emitowane są jej reportaże, oraz z lokalnymi programami informacyjnymi – Telewizyjnym Kurierem Warszawskim, Kurierem Mazowieckim, Dziennikiem Regionów. Pisała m.in. do „Twojego Stylu”, „Expressu Wieczornego”, „Sztandaru Młodych”, „Victora-gimnazjalisty”, „Wyspy”. Od początku istnienia „Cogito” przez 12 lat publikowała w nim artykuły, reportaże i wywiady. To w tym dwutygodniku przez blisko 7 lat ukazywały się jej felietony „Wzrockowisko”, przynosząc popularność wśród młodego pokolenia. Autorka powieści dla młodzieży „Klasa pani Czajki”, „LO-teria”, „Tropiciele”, „Dzika”, a także książek dla dorosłych „Czucie i Wiara, czyli warszawskie duchy”, „Kurs dziennikarstwa dla samouków”.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 20.98 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.98 zł septem.pl
mobi epub
20.98 zł sensus.pl
mobi epub
od 18.88 zł
(dla stałych klientów)
20.98 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.99 zł inverso.pl
mobi epub
22.87 zł ibuk.pl
mobi epub
23.19 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16.14 zł
w programie Nexto Premium
25.02 zł nexto.pl
mobi epub
26.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
26.90 zł litres.pl
mobi epub
26.90 zł woblink.pl
mobi epub
26.90 zł publio.pl

Małgorzata Karolina Piekarska - inne e-booki

E-booki podobne do "Tropiciele"